2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ادامس نعنا بجو

شبا وقتی مسواک میزنی رو زبونتم مسواکو بکش

به زیربغلت ترکیب جوش شیرین و آبلیمو بزن تا حموم بعدی اصلا بو نمیگیری اگه فعالیت ورزشی نداشته باشی

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊

من فکر میکردم سومه لینا کشکه 

تا اینکه شوهرم سفارش داد 

ببین لباسای شوهرمو باید دو دور تو ماشین مینداختم تا بوش بره 

این سورمه لینا ک استفاده میکنه اصلا بو نمیده اصلا

برای معدتم روزی ی استکان عرق نعنا بخور

شهدالعسل یا همون مام عربی بگیر بزن تو باسلام هم میفروشن خ رایحه های خوبی داره حمام تا حمام هم عرق نمیکنی خودمم سفارش دادم چون دوستام استفاده کردن راضی بودن برا خواهر شوهرم گرفتم گفت خ خوب بود دیگه چندتا سفارش دادم همش بو عطر میدی

2740

شاید دندون خراب داری

شایدم حساس شدی

شایدم کس دیگه بو میده فکر میکنی خودتی

یا شاید کس دیگه بو میده همکارات فکر میکنن تو هسی و از رفتارشون فک میکنی بو میدی

منو تو تاپیک های عاشقانه تگ کنید عاشق عاشقانه هاتونم   تو خاستگاریاتون نامزدیتون ، عروسیتون و ....

باید داخلی درمان کنید 

زیاد آب بنوشید تا سموم دفع بشن 

از عرقیات خنک بصورت شربت استفاده کنید 

پیاده روی صبح گاهی قبل از رفتن سر کار و دوش گرفتن 

رژیم غذایی متناسب 

استفاده از ادویه جات و فست فود را به حداقل‌ برسونید 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
2706