2733
2734
عنوان

جاریم تا فهمید من باردارم زرتی حامله شد😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2184 بازدید | 85 پست

مثه جاری منه اون دو تا بچه داره من یکی دارم میگه واستا با هم بیاریم 

حسودن خواهر😂

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚فقط حیدر امیرالمومنین(ع)است💚تابوده علی(ع)بوده وتا هست علی(ع)هست💚بر دشمنانت لعنت یا علی(ع)💚

😁😆 وای 

امان از این جاریها ..

من بچه ام دنیا اومدیه بچه دارم الان . .برادرشوهرم به جاریم میگفت بچه میخواد دلش بچه کوچیک میخواد و‌.... جاریم نذاشت گفت دو بچه دارم کافیه 🤣🤣🤣

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عروس خالم هم تا فهمید دختر خالم بارداره گذاشت باردار بشه😂

نمیدونم انگاری نقل و نبات میدن آدم آنقدر حسود

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋

😂😂😂😂😂خدایا مردم چ دغدغه هایی دارن ما چ دغدغه هایی🤦‍♀️

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....
2740

فقط اونی که هفتا داره بازم میخاد😂😂من دوتا دارم میگم اینا بزرگ شن چجوری دوتا آدم بزرگو تو خونه تحمل کنم مدام😂

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
نمیدونم انگاری نقل و نبات میدن آدم آنقدر حسود

همینو بگو😂😂😂😂

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

چرا فکر میکنید بچه دار شدن و بارداری  رقابت داره ؟

اصلا بخوان هم رقابت کنن مگه زود پزه که همون لحظه وموقع اراده حتما بارداری رخ بده 

خب شاید بر خلاف خواستشون بچه دار شدن 

خنده را معنی سرمستی مکن                                    آنکه میخندد غمش بی انتهاست                     
2706