2737
2739

هر روز حقیرش میکنم و بهش سرکوب میزننم چون بی عرضه اس چون خانوادش قیدش زدن و بهش هیچی نمیدن با اینکه دارن و به بقیه بچه هاشون میدن چون دست ما چلفتی همش یه گندی میزنه تا الان چند باره ماشین مون با بد رانندگی کردنش خراب کرده و کلی پول بدهی رو دستمون گداشته نمیدونست بیمه ماشین دیر کردش جریمه داره و اونجا هم ۲ تومن دادیم جریمه هیچی پول برای خودمون نمیمونه که مصرف کنیم دیشب رفت تو یخچال تخم مرغ برداره ۳ ت تخم مرغ افتاد تو دستش رو قالی و شکست کارش درآمد خوبندارهمنم همشتحقیرش میکنم همش بهش میخندم همش میگم تو حقیری  خرری نفهمی بی عرضه ای کاش میمرردی اونم  گاهی داد میزنه خودش میزنه و نهایت فوش میدع خستم کرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

داری ازش یه افسرده میسازی

اگه عاشقین  .... ولی حال دلتون خوب‌نیست....مطمئن‌باشید‌درگیر‌آدم اشتباهی‌شدید:)💞   وقتی به قفسه سینه مامانم موقع خواب نگاه کردم تامطمئن بشم داره نفس میکشه همون موقع بود که فهمیدم چقدر از نبودنش میترسم 🍃                                                         

رفتار تو هر روز بدترش میکنه، این تویی که میتونی با رفتارت بهش قوت قلب بدی و بلندش کنی

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.

خودت شغلت چیه؟

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۲/۹، وزن فعلی 81/3, وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2706