2733
2739
عنوان

يه ختم جمعي مجرب ٦٠نفر هستيد

1157 بازدید | 180 پست

امروز شهادت حمزه سيد الشهداس 

يكي از ختم هاي مجرب خوندن ٦٠بار يس هديه به ايشونه 

هستيد نفري يه دونه يا هر چه قدر در توانتونه تا قبل از ساعت ١٠/٥امشب بخونيم به نيت حاجت تمامي شركت كنندگان 

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
آره من هستم

لطفا تعداد دفعات رو ذكر كنيد همه تون دوستان 

حاجت روا انشالله 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

سلام قبول باشه ۱ مرتبه به نیت سلامتی و ظهور آقا امام زمان عزیزمون و حاجت روایی جمع  میخونم ، الهی همگی حاجت روا باشید 🤲

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یدونه

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2731

فعلا ٤تا با خودم ❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یک بار . دعام کنین که خیلی محتاج دعام 

الهی خدایی که غنی و حمیده بی نیازتون کنه🦋

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2740
ممنونتم همچنین شما  دعا کنین میرم سونو بچم سالم باشه و جنسیت دلخواهم به خدا خیلی روزای سختی دا ...

انشالله هموني بشه كه ميخاي

1
5
10
15
20
25
30
35
40

٨

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنونتم همچنین شما  دعا کنین میرم سونو بچم سالم باشه و جنسیت دلخواهم به خدا خیلی روزای سختی دا ...

ان مع العسر یسری 

خود خدا دوبار گفته دلتون قرص شه 🦋

ان شا الله بع حق طفل در آغوش حضرت نرجس خاتون بچتون سالم بیاد بغلتون🌼

دوستان ختم مجربيه 

لطفا شركت كنيد همگي انشالله حاجت روا باشيم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706