2737
2734
عنوان

بنطرتون حق با شوهرمه ؟یامن

355 بازدید | 27 پست

بخاطر یسری مشکلات سالها قبل ازدواجم بابام یجوری ورشکست شد دیگه بعدش من ازدواج کردم شوهرم نسبتا مولدار بود و همیشه خانوادمو درک میکرد و انتطار جهازم نداشت چون دوست بودیم و گفتم من هیچی ندارم خلاصه همیشه میرفتیم خونه پدرم همیشه با ماشبین شوهرم میرفتیم تفریح خونه مام همیشه شوهرم بود وتقریبا خرجم خرت وپرت شوهرم نمیزاشت بابام خرج کنه دوهفتس خونه ماهستن وما باهم میریم مهمانی ایناو فقط با مشاین ماحتا میریم ما بیشتر خرج میکنیم،وشوهرم اصلا هیچی نمیکفت اونروزز واساد گفت نان بربدی بخریم بابام قنبول نکرد رفت پایین بخرخ نخرید گفت گرانه دانه دو تومنه اینجا ده فکر کرد دارن گران فروشی میکنن،گفت برین جای دیگه خلاصه شوهرمم ناراحت شد گفت بابات خیلی خسیس شده منم بهم برحورد که بابام از سر نداریه چیکار کنه،خیلی ناراحتم برا ایم شرتیط

خداروشکر کن والا همچین شوهری مال ما یه ناهار میان ومیرن آبرومون میبره

پسرم همه زندگیمه لطفا برای سلامتیش عاقبت بخیرش و خوش‌بختیش صلوات می‌فرستید؟ جز پسرم کسی رو ندارم‌ هر کس فرستاد بگه منم بفرستم براش

شوهرت حق داره....انقد ک خرج کرده شماهم عادت کردین...حالا یبار پدرشما نون بخره ورشکست نمیشه

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حق با شوهرته انگار دیگه . بابات یه جوری رفتار می‌کنه که انگار شوهر تو باباشه 

خاهر باباش با دوتا نون ورشکست میشه...

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

شوهرت رو بذار رو سرت

ادم وقتی ک پول زیر دستت باشه برات بربری ۲ تومن و ۵ تومن فرقی نداره

اما امان از نداری ک کلی میگردی ک با ۱۰۰۰ تومن اختلاف چیزی بخری

از شوهرت ب دل نگیر شاید حوصله نداشته دوباره بگردید

2740
دیگه ۲تومن که پولی نیست برای نون... مهم نیست اصلا فکرش و نکن کم کم یادت میره

نه بحث دو ده نیست نمیخوام شوهرم نطرش راجب بابام عوص بشه چون بابام خیلی سختی کشیده وپولشو ناحق خوردن الان دستش خالیه خوده شوهرمم میدونه 

هر چقدرم نداشته باشه آخه دو تومن هم پوله ده تاش میشد ۲۰ تومن بهتره به شوهرت بگی پدر از سادگیش اینکارو کرده چون قیمت نداشته وگرنه منظوری نداره خسیسم نیست فعلا دستش خالیه 

راستش منم بودم ناراحت میشدم

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

هردوتایی تو حق دارین، شوهرت انتظار داره، شما هم عمق شرایط پدرت و می دونی

بهتره صبوری کنی و به شوهرت بگی، به قیمت اینجا عادت ندارن، پس اندازی داری،کمی بده به بابات، حالا که مهمون شما شده، میوه ای چیزی بخره بیاره. 

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1

ببین شوهرت خیلی خوبه واقعا خیلی خوبه هیچ دامادی حتی ۱ دهم اینکار هارو برا خانواده زنش نمیکنه 

ولی خوب باباتم حالا که دیگه پیاده شده برا ۲ تومن نباید برمیگشت درسته نداره ولی خوب یبار گرون میخرید دیگه چون به هرحال هرکسی باشه این فکر رو میکنه تو پیش شوهرت ازشون دفاع کن ولی بنظر من مقصر کسی نیست فقط ۲ تومن ارزش بحث رو نداره 

مثل نقطه ویرگولم ، خواستار به پایان محکوم به ادامه.
خاهر باباش با دوتا نون ورشکست میشه...

بعضی رو یبار بهشون لطف کنی میشه وظیفه . 

میخوره و می‌خوایم یه نون نمیخرن ،مردم خب روشون میشه بخدا من یجا برم مهمونی تا پس ندم راحت نمیشم 

همه ی ما انسانها از یک مادر متولد شده ایم 🌱
2706