2737
2739

دوستان بیاین بپرسین حقایق این رشته رو بهتون بگم و همچنین آینده رشته های تاپ مثه پزشکی دندون دارو پرستاری 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
راجع به رشته پرستاری بفرما

اتفاقا خالم پرستاره آبان حدود ۱۴ سال سابقه داره حقوقش ۱۷ تومن تو فیش حقوقی البته کلی بیمه و اینجور چیزا ازش کسر میشه خالص حدود ۱۵ تومن میگیره هرماه با ۱۴ سال سابقه کار!

۴ سال دوره تحصیلش طول میکشه که بعد این ۴ سال باید ۲ سال طرح بگذرونین تو این ۴ سال حقوق ندارین و لی تو ۲ سال طرح چرا دارین بعد اینکه طرحتون تموم شد باید آزمون استخدامی شرکت کنید اگر قبول شدین میتونین مشغول به کار بشین اگر نه کارتون به صورت آزاده 

و اینکه مهاجرتش خیلی خوب و آسونه و بعدا هم میتونین سوپروایزر و مترون بشین وقتی سابقتون زیاد شد هرچند که این خیلی پارتی کلفتی میخواد 

در کل خیلی شغل سخت و فرسایشی هست در مقابل حقوقی که دریافت می‌کنید و اگر واقعا علاقه دارین برین

قبولی کنکورشم راحته اگر بتونید درصد های ۳۰ الی ۴۰ تو هر درس کسب کنید و با معدل ۱۸ یا ۱۷ راحت قبولی پرستاری 

راجب درس هاشم اگر خواستین میتونم بگم

2740
دخترم قراره بره تجربی الان نهمه مشاوره هم شده وانتخاب نهاییشه

چی بگم موفق باشه ولی درکل واسه بچه هایی که جدید نهم هستن من پیشنهاد نمیکنم بیان نظری کلا حالا چه تجربی چه انسانی چه ریاضی 

اتفاقا خالم پرستاره آبان حدود ۱۴ سال سابقه داره حقوقش ۱۷ تومن تو فیش حقوقی البته کلی بیمه و اینجور چ ...

به نظرم بهترین رشته دانشگاهی از تجربی از همه نظر دندان هست ولی قبولی خیلی سخت و محدودی داره 

راجع به دندان و درآمدش هم اگر میدونی توضیح بده لطفاً 

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
چی بگم موفق باشه ولی درکل واسه بچه هایی که جدید نهم هستن من پیشنهاد نمیکنم بیان نظری کلا حالا چه تجر ...

چندین بارمشاوره شده .علاقه شدید داره خودمم همین رشتم بود

امروزاردو داشتن نرفته که امتحان فرداشوبخونه .سری قبل هم نرفت که زبان بخونه .دیگه علاقشه 

🖤 پدر 🖤قصه ای که زودتمام شد

سلام خانم . 

من نهم هستم . 

امکان مشاوره ندارم 

بین تجربی دندان و موسیقی موندم 

درسم خوبه تراز قلمچی حدود6600 ولی علاقه صفر 

موسیقی 4ساله کار میکنم و عاشقم 

برم فنی موسیقی؟ یا تجربی دندان؟