2737
2734

همون که این روزا خیلی داخل اینستا پیچیده

یه دختر سیزده ساله دوستش رو با قرص بررنج مسموم کرده و کشته 

ماجرا از این قرار بوده که سارا عاشق سه پسره بوده ولی پسره به سارا گفته من عاشق دوستت هستم اون خیلی خوشگله ، سارا هم حسادت می کنه و وقتی با با آهو واسه ناهار بیرون رفته بودن داخل نوشابه اهو قرص می ریزه و بچه می می‌ره😭

بعد هم نامه خودکشی جعلی از جانب اهو‌می نویسه تا همه فک کنن خودکشی کرده 

ولی داستان لو می‌ره الان هم فک کنم سارا داره راست راست می گرده ولی یه خانواده رو داغدار کرده 

بعضی ها از بچگی بد ذات و سرشت هستن  

از دیشب واقعا اعصابم خرده 

الکیه؟ پ چرا تو اخبار نیس؟

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این نسل دارن به کجا میرن

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍

منم خوندم چقد برامادرش گریه کردم باچندتاسیب وپرتقال سیزده بدره رفته بود سرخاک دخترش

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد! تا کارما زنگ خونَتو نزنه به خودت نمیای! تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیکنه! تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم سخته! تا از دستت نره ارزشش رو نمیفهمی! تا دوستاتو نشناسی دو دستی به خانوادت نمیچسبی! ما آدمای نرسیدن یا نفهمیدن و درک نکردن نیستیم! فقط مشکل اینه که دیر به خودمون میایم. مهم نیست چند سالته؛ اگه اینارو درک کردی تو این زندِگیو بُردی.                  لایک نکن ممنون
2738

واقعا هم چقد بدذات بود انقد بدم میادالان میان میگن اون معصوم وبیگناهه تقصیر پدر مادرشه درصورتیکه من بچه بدذات دیدم دخترخالم از خیلی کوچولو بودیم همسایه بودیم باهم یه سری بدذاتیهاشو حتی وقتی بزرگ شدم معنیشو میفهمیدم انقد ناجور بود ذهنش

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
2706