2733
2739

من خیلی فرهنگ و کشورمون رو‌دوست دارم 

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 

هنوز با ۳۵ سال سن و شوهر و بچه  

از خانوادت و شوهرت و .... اجازه نمیگرفتی واسه همه چی ؛(

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بعد با یه ایرانی ازدواج میکردی با فرهنگ ایرانی قشنگ آشنات میکرد.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۲/۹، وزن فعلی 81/3, وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2740

خوب من بعضی از فرهنگ ها مون رو خیلی دوست دارم 

ولی بعضیا رو هم نه اصلا 

به نظرم فرهنگ ایرانی خیلی هم عالیه 

مهم اینه ک تو ایران و ی خانواده با فرهنگ متولد بشی 

بعضی از آدما عصبی و با فرهنگ غلط دارن زندگی میکنن صد درصد رو بچه هاشون هم تاثیر میذاره و اونا هم همسن طوری بزرگ میشن و کلا ی نسل بی فرهنگ میاد تو جامعه 

به نظر من ک همه دنیا هر کشوری خانواده خوب و بد داره

عزیزم فرهنگ اونا از فرهنگ ما داغون تر بود 

ما از قاجار به بعد فرهنگمون دچار افول شد ولی خب اونا از اولش فرهنگ بدی داشتن 

منتها خودشون تلاش کردن تا فرهنگو تغییر بدن گرچه که الانم دارن از اینور بوم میوفتن 

من و شما نشستیم انتظار داریم یهو فرهنگمو زیر و رو بشه 

اولین دختری که نترسید و زمان قاجار پاشو گذاشت تو مدرسه راهو باز کرد که فرهنگ از اونجا که میگفتن دخترو چه به درس برسه به اینجا که بگن بچه برو درس بخون 

شمام جهت برداشتن همون فرهنگی که ازش بدت میاد یه قدم وردار

راستش ناله کردن از شرایط برا بچه هاست نه بزرگسالا 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
2706