2733
2734

من میدونم امروز کسی اینارو بهت نگفته پس من میگم:🥹

تو قوی تر از چیزی هستی که فکر میکنی!

تو کارت فوق العادس!

تو لیاقت بهترین هارو داری!

بودن تو اینجا یه دلیلی داره!

تو، یک انسان زیبایی، زیبا لباس بپوش و به خودت

برس و ورزش‌کن مواظب خودت باش‌که🌸

توی‌هر سنی‌که باشی باید خوبُ زیبا بگردی‌ مطالعه

کن‌و"خودت‌رو به صرفِ چای‌ و قهوه دعوت‌کن که"

توی"دنیا هیچ‌کی مهمتر از خودت نیست"😍

برای خوشبخت شدن باید خود آگاه شد 🌱 عاشق زندگی میشم وقتی پیامای رضایت بخشتونو از مشاوره میبینم😍ابرای وقت مشاوره درخواست بدید و منتظر پاسخگویی باشید ☁️😇 یه روانشناس که عاشق کمک به ادماست و در تلاشه حال خوب و آگاهی و نور رو سراسر دنیا پخش کنه🥲 پوست انداختم تا به اینجا رسیدم 😉❤️

فقط بودن من اینجا چه دلیلی داره جز وقت هدر رفتن ونت تمومشدن 

حیف که نی نی سایت معتادمیکنه نمیدونم ورد میخونند چیکارمیکنند

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فقط بودن من اینجا چه دلیلی داره جز وقت هدر رفتن ونت تمومشدن  حیف که نی نی سایت معتادمیکنه نمید ...

شاید چون تنهاییم و هیچکسو نداریم 😓

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂
شاید چون تنهاییم و هیچکسو نداریم 😓

آره من تنهای تنها هیچکسیو ندارم مامانم فوت شد دوتاخواهرام که هیچی به بچه هاشون میرسن شوهرمم هم درونگراست سالی یبار حرف بزنه کلا 

2740
آره من تنهای تنها هیچکسیو ندارم مامانم فوت شد دوتاخواهرام که هیچی به بچه هاشون میرسن شوهرمم هم درونگ ...

الهی بگردمت خدا رحتمشون کنه 

چرا عزیزم با شوهرت رابطتتو درست نمیکنی 

نمیدونم چرا هرکس اینجا ار ازدواج اینطوری میگه از اینکه رابطمو با رلم دوباره استارت بزنم میترسم چون میترسم همین بلاها سرم بیاد💔

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂
الهی بگردمت خدا رحتمشون کنه  چرا عزیزم با شوهرت رابطتتو درست نمیکنی  نمیدونم چرا هرکس ای ...

نه شوهرم مغروره همین جور بار اومده تا تق به توقی میخوره قهرمبکنه سال ۳۶۵روز او ۳۵۰روزش قهره 

مادرسهم زیادی قهرمیکرد من هم عادت کردم

نه شوهرم مغروره همین جور بار اومده تا تق به توقی میخوره قهرمبکنه سال ۳۶۵روز او ۳۵۰روزش قهره  م ...

الهی بگردم عزیزم 

خیلی سخته 

منم واقعا سر این چیرا سر اینکه بعدا نتونه توی زندگی و... یه ماه پیش کات کردم ولی تق و لق بود ولی امروز کاملا تمومش کردم از یه طرف دلم گرفته از طرفیم میگم حداقل تکلیفم روشن شد ولی دلم داره میترکه پر ترس و ناامیدی شدم یه حال عجیبیم 💔

الهی بگردم عزیزم  خیلی سخته  منم واقعا سر این چیرا سر اینکه بعدا نتونه توی زندگی و... یه ...

خوب کاری کردی شخصیت خودشیفته داشته عزیزم 

منم لچه داذم مجبورم بسوزم وبسازم اگه نذاشتم یاخودمم رو میکشنم یافرارمیکردم بخاطر بچه هامه تحمل مبکنم 

خوب کاری کردی شخصیت خودشیفته داشته عزیزم  منم لچه داذم مجبورم بسوزم وبسازم اگه نذاشتم یاخودمم ...

خیلی حال عجیبی دارم اجی 

هیچکسو ندارم که حتی بهش بگم و درکم کنه هیچکس نمیفمه من چی میگم پر درد شدم😔

خیلی حال عجیبی دارم اجی  هیچکسو ندارم که حتی بهش بگم و درکم کنه هیچکس نمیفمه من چی میگم پر درد ...

اخه گناه نمیدونم توی چه مرحله ای بودی ولی از خو خدا بخواه برات درست میکنه گلم 

2706