2737
2734

پریودم ۷ روزه است تموم شده بود من فرداش اقدام کردم ممکن باردار شم اصلا دنبال باردار شدن نیستم بخاطر ی سری مسائل قرصم مصرف نکردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اصلاا . باید بزاری ۱۰ روز بعد پریودت اقدام کنی . من ک پریودم  تموم شده بود حتا اون  ده روز  تخمک گڐاریم روز اخریش رسید دقیقا شبی ک قرار بود فردا برم ت دوره Pms بعد باردار شدم همون  شب .

یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .
2738
شنیدم میگن باید بری و لازمه  ترسش افتاده ب جونم ی طرف  خجالتش ی طرف😐😂

کی گفته لازمه؟ 

هر کی گفته چرت گفته

من 7 ساله ازدواج کردم. 2تا بچه هم دارم. تا حالا یه بار هم انجام ندادم. تا وقتی هم مشکلی نداشته باشم انجام نمیدم. به نظرم این جور آزمایشات بیشتر آسیب میزنه. 

کی گفته لازمه؟  هر کی گفته چرت گفته من 7 ساله ازدواج کردم. 2تا بچه هم دارم. تا حالا یه بار هم ...

وای الهی خدا خیرت بده 

از صبحه دارم تحقیق میکنم هر کی ی‌چیزی میگه و همه هم میگن لازمه 

و باید قبل بارداری این تستو بدی 

بخدا از صبحه انقد استرس کشیدم ک نگو 

اگه دکترم نوشت میتونم بگم نمیرم؟؟ 

اصلا هیچ تجربه ایی ندارم تاحالا دکتر زنانم نرفتم میشه بگی چ جوریه گلم؟

وای الهی خدا خیرت بده  از صبحه دارم تحقیق میکنم هر کی ی‌چیزی میگه و همه هم میگن لازمه  و ...

چی چجوریه گلم؟ تست پاپ‌اسمیر؟ اصلا انجام ندادم ولی کلا نمونه گرفتن از دهانه رحمه. درد هم نداره. ولی درکل من بدم میاد. 

اگر دکتر هم گفت بگو نمیخوام. هیچ‌کس نمیتونه مجبورت کنه. خیالت راحت. من که توی بهداشت چندبار بهم گیر دادن. یه بار که دیگه بهشون توپیدم بی‌خیالم شدن. وگرنه ول نمیکردن. 

چی چجوریه گلم؟ تست پاپ‌اسمیر؟ اصلا انجام ندادم ولی کلا نمونه گرفتن از دهانه رحمه. درد هم نداره. ولی ...

منظورم اینکه برم پیشه دکتر زنان چی بگم همین ک بگم برای چکاپ کامل قبل باردار اومدم کافیه؟؟؟ 

و اینکه نوشت منم میگم نمیخوام ، 

منظورم اینکه برم پیشه دکتر زنان چی بگم همین ک بگم برای چکاپ کامل قبل باردار اومدم کافیه؟؟؟  و ...

اصلا چرا میخوای قبل بارداری چکاپ بری؟ برو یه دکتر معمولی بگو یه آزمایش کلی برات بنویسه. هم قند هم چربی هم تیروئید. هم دور از جون ایدز و هپاتیت. نمونه ادرار هم بده. نیازی نیست بری متخصص. هروقت بارداری شدی ان‌شاء‌الله برو متخصص زنان بگو باردارم. خودش برات آزمایشات لازمو می‌نویسه.

اصلا چرا میخوای قبل بارداری چکاپ بری؟ برو یه دکتر معمولی بگو یه آزمایش کلی برات بنویسه. هم قند هم چر ...

اخه همه میگن باید قبل باداری بری پیشه متخصص زنان برات چکاپ بنویسه ، بعدش باردار باشی 

یکی میگف اینجا ک ی قرصی بود اسمش یادم رفته اونو تا ۳ مته قبل اقدام باید بخوری میگف من نخوردم جمجمه بچم شکل نگرفت سقط شد مغز ال شد 

بخدا ادم میترسه نره

2706