2733
2739

سلام خواهر من دانشجوی پزشکی و میخواد با کسی ازدواج کنه که هم سنش خیلی ازش بیشتره هم تازه رفته سرکار با حقوق پایین هم از نظر اجتماعی طوریه که هرجا میره خواستگاری نه میشنوه از نظر فرهنگی خیلی باما فرق دارن ، ولی خواهرم اصلا به حرف هیچکی گوش نمیده و پاشو کرده تو یه کفش هممون خیلی ناراحتیم نمیدونیم چیکار کنیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

اجالتا 

قرآن و اذان زیاد بذارین توی خونه و 4 طرف خونه رو سرکه پاشی کنید که طلسمش نکرده باشن 

دوما واقعا هر جور شده جلو شو بگیرین 

ببرینش مشاوره 

به بزرگای فامیل بگین و نذارین اینکارو بکنه 

مشخصه که بعدا پشیمون میشه

بزرگ ترین اشتباهاش رو میکنه کاری به حقوقش ندارم ولی ازدواج فقط مال ۲ نفر نیست مال ۲ خانواده است 

فردا به مشکل بخوره همه میگن مگه نگفتیم ازدواج نکن باهاش کسی که الان رفته سرکار حتما ۵ سالم طول میکشه خونه بگیره

مثل نقطه ویرگولم ، خواستار به پایان محکوم به ادامه.

اشتباهه الان متوجه نمیشه ولی خوب نذارید تا زمان همه چیو حل کنه یکم سنش بره بالا ،ب اشتباه این هم کف نبودن پی ببره.زندگی شوخی نیست.اختلاف دهه وسن خیلی میتونه زیان بارو در عدم درک متقابل نقش داشته باشه

اجالتا  قرآن و اذان زیاد بذارین توی خونه و 4 طرف خونه رو سرکه پاشی کنید که طلسمش نکرده باشن&nb ...

خوابگاه خونه نیس ، بخدا حتی یه نفر تو خانواده ی ما از عمو و عمه و خاله و پرد بزرگ بالا و مامان... راضی نیست

2706