2733
2739

خدا بیامرزه . روحشون شاد باشه . جاشون خوب باشه ‌

من همیشه میگم به دخترا طوری یاد بدن که خودشون پشت خودشون باشن از هر لحاظ.کمک کنن . چه مالی چه اعتماد به نفس و.....  

اما متاسفانه  پدرو مادرا جاهلتر از این حرفان  که بفهمنن اینارو

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خدا بیامرزه . روحشون شاد باشه . جاشون خوب باشه ‌ من همیشه میگم به دخترا طوری یاد بدن که خودشو ...

چ ربطی داره.مگ یاد بدی کسیو دوس نداشته باشه خودخواه باشه ک دلش برا مادرشم تنگ نشه

اگه فوت شدن خدارحمتشون کنه ،چی بگم حق داری منم تادلت بخاد ازخودی زخم خوردم،سعی کن فقط به خدا وخودت تکیه کنی 

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....
2738
چ ربطی داره.مگ یاد بدی کسیو دوس نداشته باشه خودخواه باشه ک دلش برا مادرشم تنگ نشه

نه .

ببین الان خیلی دخترا  حتی دانشگاه هم نمیرن .‌میگن نمیتونن از خانواده کمی دور باشن . در خوابگاه بلد نیستن دوم بیارن و....

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
خدا بیامرزه . روحشون شاد باشه . جاشون خوب باشه ‌ من همیشه میگم به دخترا طوری یاد بدن که خودشو ...

الان چی گفتی؟؟؟؟؟

یه احساس مادر و فرزندی هس.

همه پدرمادرها هم میگن به بچه هاشون خودم پشتتم نشون از جهالت پدرمادر نداره

🙄🙄 فکر کنم الان جای این حرفا نبودا!!!

ولی واقعا ناراحت میشم  . دخترا خیلییی مظلوم ان خیلی 

نه . ببین الان خیلی دخترا  حتی دانشگاه هم نمیرن .‌میگن نمیتونن از خانواده کمی دور باشن . در خو ...

اونا تعداد کمی ان.ک نمیتونن دور باشن و مستقل بشن.

بهرحال دلیل نمیشه دلتنگ مادرت نشی.

2706