2737
2734

جایی که شما زندگی میکردین مردمش از لحاظ نظافت و بوی بدن و این چیزا چطور بودن؟ اهمیت میدادن به اینکه مثلا بدنشون بوی عرق نده؟

یکی از دوستان پدرم گفته اروپا جای خوبی برای ایرانیا که به نظافت و بهداشت اهمیت نیست (هرچند من باهاش موافق نیستم معتقدم اونجا محله های خوب و بد داره) و اینم گفت که بعضی از همکارانش بو میدادن و اهمیتی نمی‌دادند.

I want so I can 🌻

ترکا شبیه ما بودن 

عربا هم خیلییییی معدود آدمایی توشون بود ک یه کوچولو بو بده اونم بحاطر هوای بسیار گرمشه ، ولی دشداشه هایی که میپوشن انقدر خنکه زیاد عرق نمیکنن ک بو بده

ما را برگزیدند برای انسان بودن🌻🦋

والا اگه ترکیه خارج حساب میشه باید بگم اینجا داخل دانشگاه خیلی تمیز و شبین در کل به دلیل نزدیکی فرهنگ مون اونام از لحاظ نظافت مثل ایرانی ها هستن ولی حس می کنم چون حجاب نیست مثلا نظافت فردی شون بیش تره هر روز می رن دوش می گیرن موهاشون مرتب می کنن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین عزیزم این که یه بوی خاصی دارن تو اروپا تو بعضیاشون هست واقعا مثلا تو مترو پاریس بری بوی خیلی معذرت می خوام ادرار شدید میده چون خیلی جالب هر جا رو گیر بیارن دستشویی میکنن این واقعیت یا تو لندن برید بعضی جاهاش قشنگ ایستادن دستشویی میکنن باید سریع رد بشی