2737
2739

سلام ۴ تا عمو دارم همه ازدواج کردن و بچه دارن پدر و مادرم منم طلاق گرفتن 

مادر بزرگ من از م قع که با پدر بزرگم ازدواج کرده خیلی سختی کشیده با ۴ تا هوو زندگی می‌کرده خزج بچه هاشم با خودش بود خودش کار می‌کرد 

الان مادر بزرگم سر حاله همه جا میره دلش زندس وای پدرم میگه به بچه همه  گید میده 

مادر بزرگم یکم آلزایمر داره و سواد ام نداره  ولی الزایمرش اوج نداره مثلا میپرسه ساعت چنده یا امروز چند شنبه هست 

براش یه گوشی لمسی خریدن زیاد یاد نداره کار کنه پیامکی بیاد به بقیه میدن که براش بخونه  دختر نداره 

بقیه پسراشم زیاد روی خوش نشون نمیدن بیشتر میره خونه فامیل میچرخه 

مادرم گفته خودمون جمعش کنیم 

حقیقتا سگ هم داریم خونه حالا اون میزاریم تراس ولی نمیدونم میاد یا نه 

نظرتون؟؟؟؟

راستی خونه مادرم فقط منو مادرمیم گاه وقتا داداشم میاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

باید خوب فکر کنید این بیماری پیش رونده است و ممکنه دردسرای زیادی براتون پیش بیاد درسته انسانی فکر میکنید ولی باید همه شرایط رو در نظر بگیرید که بعدا براتون مسیولیت زیادی پیش نیاد و همون عموها و پدرتون طلبکار بشه

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

اگه بتونین که ثواب داره

مادر مادربزرگم تقریبا یه همچین زندگی داشت. پسراش خونه‌شو از چنگش درآوردن بعدم هیچکدوم قبول نکردن نگهش دارن. بنده خدا عمر طولانی هم داشت آواره و سرگردون این خونه اون خونه بود تا زمانی که فوت شد. الان همون پسرش که عامل اصلی آوارگی مادرش بود چند ساله عین جنازه افتاده روی تخت جون میکنه ولی نمی‌میره. به خدا داره تاوان میده. تا کی خدا ازش راضی بشه.

2706