2737
2734
عنوان

بی بی چک منفی و بارداری

59 بازدید | 9 پست

سلام دوستان ما درسته که بچه میخوایم ولی چون همسرم اسپرمش ظعیفه و داره دارو مصرف میکنه جلوگیری طبیعی میکنیم🙈من سیکلام ۲۵ نهایت ۲۸ روزست ولی الان ۳۱ روز شده که پریود نشدم،بی بی چک هم دوبار زدم منفی بوده،دل درد و کمر درد میگیرم فک میکنم دارم پریود میشم ولی بعد چند دقیقه ول میکنه،سر معدمم کلا خیلی درد داره ممکنه باردار باشم و بی بی چک فعلا نشون نده؟

خدایا یه دنیا ممنونتم که امسال عیدیمو دادی  ۱۴۰۲/۱/۵ بی بی چکم مثبت شد🙏خدایا شکرت که معجزتو نشونم دادی لطفا خودت مراقب معجزت باش که تو بزرگی و بخشنده🙏🌹لطفا برای سلامتی فندق تو دلیم صلوات بفرستید ممنون💞چطور دلت اومد انقدر زود بگیریش ازم اخه خدا جون چطور😭😭۲۸/۱/۱۴۰۲

کسی نبود جواب بده

خدایا یه دنیا ممنونتم که امسال عیدیمو دادی  ۱۴۰۲/۱/۵ بی بی چکم مثبت شد🙏خدایا شکرت که معجزتو نشونم دادی لطفا خودت مراقب معجزت باش که تو بزرگی و بخشنده🙏🌹لطفا برای سلامتی فندق تو دلیم صلوات بفرستید ممنون💞چطور دلت اومد انقدر زود بگیریش ازم اخه خدا جون چطور😭😭۲۸/۱/۱۴۰۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باردار بودین؟

نه گلم تا الان چند بار رفتم ازمایش دادم منفی بوده حتی سونو رفتم گفت یه چیزی شبیه ساک بارداری میبینن و رفتم تیتر بتا بازم منفی بود دیگه دکتر دوتا امپول زد گفت تا ۱۰روز دیگه پریود میشم فعلا که خبری نیست

2731
نه گلم تا الان چند بار رفتم ازمایش دادم منفی بوده حتی سونو رفتم گفت یه چیزی شبیه ساک بارداری میبینن ...

منم ۱۴ روزه عقب افتاده پریروزم آزمایش دادم منفی بود

اما چون توی دو تا سقط قبلیمم بعد سه هفته تستم مثبت شد

دکتر گفت یه هفته دیگه صبر کن

دیگه واقعا دیوانه شدم ازین روزها خسته شدم

اخی عزیزم پس چرا سقط شدن؟ 

ایشالا این بار باردار باشی و برات بمونه گلم خدا بزرگه

منم ۱۴ روزه عقب افتاده پریروزم آزمایش دادم منفی بود اما چون توی دو تا سقط قبلیمم بعد سه هفته تستم م ...

منم باید سر برج میشدم ولی هنوز که خبری نیست امپول و زدم گفتن اگه باردار باشم جاش و سفت میکنه اگه نه که پریود میشم فعلا موندم از یه طرف سونو میگه بارداری از یه طرف ازمایش منفی میشه منم واقعا دیگه موندم

2740
اخی عزیزم پس چرا سقط شدن؟  ایشالا این بار باردار باشی و برات بمونه گلم خدا بزرگه

یکیش بعد یک هفته خود به خود سقط شد

اون یکی قلبش تشکیل نشد مجبور شدم کورتاژ کنم

مرسی عزیزم انشالله برای توهم خیر باشه