2737
2739

باپرویی تمام باهام حتی وعده وعید ازدواجم گذاشته بود میگف کسی تو زندگیم نیست منو عاشقو وابسته خودش کرد رفتم اینستاشو چک کردم دیدم زن داره رفتم پیج زنش میخواسم مطمن شم واقعا زنشه یانه ازش پرسیدم گفت بله همسرشونم من نمیخواستم بین دوتا حلالو جدایی بندازم گفتم بهش ببخشید بایکی اشتباه گرفته بودمتون...حالم خیلی بده قلبم داره سنگینی میکنه به پسره گفتم خدا ازت نگذره تو به زنت که باعشق اسمتو تو پیجش نوشته خیانت داری میکنی که ناموسته دیگه وای به حال من غریبه....دلم به حال زنت سوخت نن هیچی بهش نگفتم نمیخواسم بین دوتا حلال جدایی بیوفته ولی اون دنیا منتظرم تقاص پس بدی هیچی نگفتو سریع پیامارو دوطرفه حذف کرد.....  حالم بده قلبم شکسته یاد حرفای دروغکیش میوفتم دلم داره مچاله میشه دیگه دوس ندارم ازدواج کنم وقتی یکی که انقد تیپ و چهره جنتلمنی داره درظاهر ولی باطنش انقد کثیفه دیگه چجوری میشه به کسی اعتماد کرد باهاش زندگی مشترک تشکیل داد .... زنش به چه امیدو ارزویی وارد زندگیش شده عاشقانه باافتخار اسم شوهرشو گذاشته تو بیو پیجش این حقش نیست....حال منم بهم ریختش از وقتی فهمیدم عینه منگا شدم اطرافیان صد بار صدام میزنن میگن کجایی حواست نیس نمیدونن تو چه حالی هسم..

خاک بر سرشششششششش

کاربرآقاهستم,چهل ودو ساله_متاهل_تذل الامور للمقادیرحتی یکون الحتف فی التدبیر.کارها چنان در سیطره تقدیر قرار گیرد که چاره جویی به مرگ میانجامد .حضرت علی(ع).معنایش اینست که:گاه انسان باتمام تدابیر وحیله ها راه به جایی نمیبرد.حکمت ۱۶نهج البلاغه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا باید از اونایی که زیادی جنتلمن و زبون بازن فرار کرد اینا تمرین مخ زدن زیاد داشتن 

بهش فکر نکن بالاخره هرکسی اشتباهاتی تو زندگیش داشته مهم اینه که متوجه شدی و بیشتر ازین پیش نرفتی

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2731
برای وارد رابطه شدن با مرد حتما اینارو چک کنین
اول شناسنامه که متاهل نباشه🫵🫵🫵
دوم ازمایش سلامت بدین ک مطمعن شین ایدز و اچ پی وی نداشته باشه🥰🥰🥰
سوم هم پرونده پزشکی و سلامت عقلیشو از طریق مشاور چک کنین که گیر یه روانی نیفتین🫵🤗
پیکی به سلامتی خداوند بزن

چرا اکثر مردا انقد لجن شدن پروردگارا اه اه

میدونی کار درست اینکه که به خودت فرصت بدی زمان بگذره تا قلبتو از حضور نحس و نجس اون پاک کنی، سکوت کنی و فراموشش کنی.

ولی خب از اونجایی ک من کینه ای ام حتما به زنش میگفتم دهن طرف سرویس شه🙁 اخه اینجور مردا ذاتشون خرابه باز میرن دنبال یکی دیگه و خیانت

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂
2740

خوب کاری کردی جدا شدی ..خدا خودش بالا هست نظاره گره خوب میشی ..دختر قشنگ زود دل نبند تا وقتی ازدواج کنی ..مردی که راحت اسم ازدواج میاره باید شک کنی ..مردی که زود دوستت دارم میگه هنوز نمیشناستت باید شک کنی ..مردی که خودشو میزنه مظلومی باید شک کنی .اشکال نداره بزار پای تجربه ت ..هیچ اتفاقی نیفتاده گذشت تمام تامام.

چرا اکثر مردا انقد لجن شدن پروردگارا اه اه میدونی کار درست اینکه که به خودت فرصت بدی زمان بگذره تا ...

فهمیدم تو عقد هسن ولی مطمن باش اگه وارد زندگیش بشه این کثافتکاریاشو مرده ادامه بده خیانتش برا زنه هم رو میشه

من بخاطره اون پسر نبود که دهنمو بستم فقط بخاطره زنش بود نمیخواسم حالشو خراب کنم

چندوقت باهاش بودی ک تازه اینستاشو دیدی؟؟
کلا ادمیزاد اشتباه میکنه تجربه میکنه و خیلی چیزا یاد میگیره
ولی اولین چیزی ک باید یادبگیری اینه ک ب همین راحتی دل ب هرکسی ندی
شما هیچ شناختی ازایشون نداری انگار بعد هم عاشقش شدی هم ب ازدواج باهاش فک کردی؟

سه ماه باهاش بودم

سه ماه خیلیییی کمه برای جدی گرفتن ی ادم عزیزم
تجربس اصن برای خودت بزرگش نکن بازم همین ک فهمیدی خوبه
ب زنشم هیچوقت تو ذهنت نیاد ک بگی چون مطمن باش اینجور مردا انقد راحت بلدن دروغ بگن ک تازه زنه فک کنه تو دنبال پسره بودی

هرچند با چنین ارتباطات قبل از ازدواج مخالفم اما مار شما رو تحسین میکنم که وقتی متوجه شدید دیگه ادامه ندادید و مراعات حال همسرش رو هم کردید👌

مطمئنم خدا اینکار شما رو بی جواب نمیذاره، اما یه توصیه ی خواهرانه بهت میکنم ، هرچه قدر به خاطر رضای خدا، پاک دامنی و نجابت پیشه کنید، به همون اندازه تو زندگی مشترک آیندتون نتیجش رو می‌بینید 🙂

(خودم تجربه کردم) 

2706