2733
2739
عنوان

نسبت به نمازمم سست شدم

94 بازدید | 14 پست

قبلا انقدر رابطم با خدا خوب بود از رو عشقی که بهش داشتم از شوق نماز خوندن بند نمیومدم رو زمین

ولی تو این یماه بقدری زجر کشیدم بقدر اذیت شدم غصه خوردم گریخ کردم دیگه همه چی از چشمم افتاده

دیشب کل بدنم میلرزید پاهام بند نمیشد رو زمین از لرز

همشم بخاطر استرس و ترس بود

خیلی خیلی خیلی داریم اذیت میشیم 

هعی خدارو صدا میزنم به جا اینکه منو بشنوه بهم کمگ کنه بدترررر اوضاع داره ههی بدتر میشه

دیگه اعتقاداتمم قطع شده نمازو دیگه دلی نمیخونم😔

میگن ادما نون دلشون دلشونو میخورن ، والا من بقدرییی دلم نازکه بقدریییییی دلسوزم که حد نداره نمیدونم چرا اینجوری میشم

امضامو بخون تا حس خوب بگیری😍🙃😊...من دختری بودم که از بچگیم تو راه دکتر بودم خیلی خیلی غصه خوردم دختربچه ای بودم که تو سن کودکی بابام کتکم میزد دستامو با قاشق داغ گذاشت خانواده مامانم خیلی سرکوبمون کردن یکسره بمامانم میگفتن طلاق بگیر بچهاتو ولکن میخای چیکار اینارو😔میدونی این حرفا درد ادمو بیشتر میکنه غرور ادم له میشه آدمو به بن بست میرسونه ، از شدت استرس لکنت زبون گرفتم به طوری که مدرسه میرفتم خجالت میکشیدم حرف بزنم،قلبم مشکل پیداکرده بدترین اتفاقارو پشت سر گذاشتم ولی همه ی اینا یطرف اووون حس ❤امیدی❤که روز به روز تو وجودم بیشتر میشه یطرف🥲با اینکه نمیتونم چیز زیادی بخرم ولی هیچوقت حسرتشم نمیخورم چوووون مطمئنممم مطمئنم روزی میرسه که به همشون میرسم🥰من منتظر اون روزی میمونم که سرمو با افتخار بلند میکنم و ی تو دهنی بزرگ به تک تک ادمایی که رنجوندنم میزنم🧡روزی میرسه که به هزاران نفر نون میدم💚 به خانه ی سالمندان 💔سر میزنم و همه اونایی که چشم به راه بچهاشونن تا بهشون سر بزنن و میبوسم و دستاشونو میگیرم و ی شاخه گل تقدیمشون میکنم💜 و هزاران کارای قشنگ دیگه😍...ی آمین از ته دلت برام بگو🥺اگرم خاستی ی صلوات بفرس واسم🥲بوس بهت💋

بگردمت گل 

ایشالا درست میشه 

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این مشکلات امتحانی هست از سمت خداست  و متاسفانه توش مردود شدی🙂

میگن خدا نسبت به توان و قدرت ادم ،ادمو امتحان میکنه

حتما یچی دیده که منو واسه این همه عذاب انتخاب کرده!

امضامو بخون تا حس خوب بگیری😍🙃😊...من دختری بودم که از بچگیم تو راه دکتر بودم خیلی خیلی غصه خوردم دختربچه ای بودم که تو سن کودکی بابام کتکم میزد دستامو با قاشق داغ گذاشت خانواده مامانم خیلی سرکوبمون کردن یکسره بمامانم میگفتن طلاق بگیر بچهاتو ولکن میخای چیکار اینارو😔میدونی این حرفا درد ادمو بیشتر میکنه غرور ادم له میشه آدمو به بن بست میرسونه ، از شدت استرس لکنت زبون گرفتم به طوری که مدرسه میرفتم خجالت میکشیدم حرف بزنم،قلبم مشکل پیداکرده بدترین اتفاقارو پشت سر گذاشتم ولی همه ی اینا یطرف اووون حس ❤امیدی❤که روز به روز تو وجودم بیشتر میشه یطرف🥲با اینکه نمیتونم چیز زیادی بخرم ولی هیچوقت حسرتشم نمیخورم چوووون مطمئنممم مطمئنم روزی میرسه که به همشون میرسم🥰من منتظر اون روزی میمونم که سرمو با افتخار بلند میکنم و ی تو دهنی بزرگ به تک تک ادمایی که رنجوندنم میزنم🧡روزی میرسه که به هزاران نفر نون میدم💚 به خانه ی سالمندان 💔سر میزنم و همه اونایی که چشم به راه بچهاشونن تا بهشون سر بزنن و میبوسم و دستاشونو میگیرم و ی شاخه گل تقدیمشون میکنم💜 و هزاران کارای قشنگ دیگه😍...ی آمین از ته دلت برام بگو🥺اگرم خاستی ی صلوات بفرس واسم🥲بوس بهت💋
2728
این مشکلات امتحانی هست از سمت خداست  و متاسفانه توش مردود شدی🙂

اینجوری نگین

هر کس تحملی داره 

ما نمیدونیم شرایط ایشون چیه

خدا هم سخت نمیگیره

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
میگن خدا نسبت به توان و قدرت ادم ،ادمو امتحان میکنه حتما یچی دیده که منو واسه این همه عذاب انتخاب ک ...

ایمانت به خدا کامل نیست اعتقاداتت سسته

تو هر شرایطی  نمازو ترک نکن لطفا 

به بهترین شکل همه درست میشه بهت قول میدم

اگه مشکلاتت اینقدر بزرگه که از توان تو خارجه ، توکل بخدا رو امتحان کن قول میدم معجزه خدا رو با چشمای خودت ببینی . توکل که میگم توکل واقعی هست وقتی توکل کردی و همه چیزو شش دونگ سپردی به خودش اونوقت میبینی که خدا کاری میکنه کارستون

زمانی که حالمون خوبه میگیم خدایاشکرت خدایا چقدر خوبی خدایا ممنون که هستی خواهر قشنگ من؛ ماهایی که مثلا مدعیان ایمانیم باید بدونیم ایمان آزموده میشه هر ادعایی امتحانی داره ترس میاد مشکلات میاد و تو رو با خودت روبرو میکنه ببینه هنوزم خدارو دوستش داری هنوزم بهش ایمان داری کم نیار عزیزم قوی باش به خودش توکل کن فقط اون میتونه مشکلاتتو حل کنه

درخواست دوستی ندید متاسفانه رد میشه  
2740
اگه مشکلاتت اینقدر بزرگه که از توان تو خارجه ، توکل بخدا رو امتحان کن قول میدم معجزه خدا رو با چشمای ...

چیبگم چیکارکنم

زمانی که حالمون خوبه میگیم خدایاشکرت خدایا چقدر خوبی خدایا ممنون که هستی خواهر قشنگ من؛ ماهایی که مث ...

عزیزم درسته که میگم اعتقاداتم سست شده

ولی هیچوقت نمیتونم خدارو ولکنم هیچوقت

دوسش دارم 

ولی یکم ازش ناراحتم ، منم به عنوان بندش ازش توقع دارم حالمو خوب کنه زندگیمو خوب کنه

چیبگم چیکارکنم

بگو خدای بزرگ ، من قادر به حل مشکلاتی که دارم نیستم ولی تو قادری تو بزرگی و همه چیز تحت اراده و قدرت توئه ، مشکلم رو میسپارم بخودت ، خودت جوری که میخوای حلش کن

عزیزم درسته که میگم اعتقاداتم سست شده ولی هیچوقت نمیتونم خدارو ولکنم هیچوقت دوسش دارم  ولی ی ...

دعا میکنم حال دلت خوب بشه توکل کن به خودش عزیزم انشاءالله که مشکلاتت حل بشه

درخواست دوستی ندید متاسفانه رد میشه  
بگو خدای بزرگ ، من قادر به حل مشکلاتی که دارم نیستم ولی تو قادری تو بزرگی و همه چیز تحت اراده و قدرت ...

مرسی عزیزدلم

مرسی عزیزدلم

فقط یادت باشه که توکل یعنی وکالت تام به خدای یکتا . یعنی نباید بخدا زمان تعیین کنی و نباید تو دلت سر سوزنی بخدا شک داشته باشی

ذکر حسبی الله و نعم الوکیل رو هم زیاد بخون🌹

عشقم بخدا قسم من دوسال قبل تو زندگیم انقدر سختی کشیدم که تو عمرم اینجور نشده بودم .ولی بازم میدونستم هرچی بشه بازم فقط خودش کمکم میکنه .ولی رابطه امو بیشتر کردم یعنی حالم جوری بود که آرزوی مرگ میکردم به همه میگفتم دعا کن من بمیرم .ولی اگه نسبت به نماز سست بشی خدا رهات میکنه .حضرت زینب حتی نماز شبشم ترک نشد نشسته میخوند .ولی چله حق شناس برام عالی بود

2706