2733
2739
عنوان

شوهرم نمیزاره اینستا گرام نصب کنم😕

| مشاهده متن کامل بحث + 1828 بازدید | 133 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهترین کارومیکنه سرگرمی معتادش میشی 

من نصب کردم اما معتاد نشدم. برعکس هیچ علاقه ای بهش ندارم

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
ببین این حرف که جنبه خوبی نداره که اصلاً درست نیستش اینم که مثلاً چرا اینو فالو کردی چرا اونو فالو ک ...

ربطی به شک داشتن نداره 

این چیزا آدمو ذره ذره داغون یا خراب میکنن 

آدم همش داره زندگیای فیک بقیه رو میبینه 

2731
نه منظورش اینه جنبه خوبی ندارع  هی مثلا چرا این رو فالو کردی این کیه این چیه و...

من داشتم و چندین ساله پاکش کردم واقعا برنامه مزخرفی هست چشم و هم چشمی و تیکه بار همدیگه کردن چیز خاصی نداره

اونایی که میگن هیچم خوب نیس رو نمیفهمم 

ادم باید یکم رو خودش کنترل داشته باشه که به اندازه استفاده کنه 

بعدم چرا نباید یه اقا رو فالو داشت من که والا تلگرام بیشتر مزاحمت داشتم تا اینستا 

فقط چن تا بود اونم انفالو کردم 

هیچ مشکلی هم نداره 

ببین اینستا خیلی هم خوب و سرگرم کنندس.  ولی باید جنبه محیطشو داشته باشی . شوهر من واقعا خر بود و جنبه نداشت.  دارم ازش جدا میشم

ندونسته دلمو به غریبه دادم 💔اون غریبه رو ساده شمردم 😅 گول چشم سیاهشو خوردم👁 ندونستم ی غریبه هر چی باشه ی غریبس💔
2738
ربطی به شک داشتن نداره  این چیزا آدمو ذره ذره داغون یا خراب میکنن  آدم همش داره زن ...

ااگه آدم دهن بینی باشی پاتو از در خونتم بزاری بیرون زندگی بقیه رو ببینی زندگیت از هم می‌پاشه

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2706