2737
2739
عنوان

تنها دمنوشی که باعث شد پریود بشم

196 بازدید | 11 پست

سلام بچه‌ها من ۱۲ روز پریود نمی‌شدم به طرز عجیبی خیلی هم نگران شدم چون تا حالا سابقشو نداشتم همیشه پریودام یا دو سه روز زودتر بود یا روی موعد خودش...

بگذریم که من چقدر چای نبات دارچین زنجبیل/ آبغوره/جوشانده اسپند/تخم شوید/آب و زردچوبه/جوشانده زیره/عرقیجات و از اینجور چیزا خوردم اصلاً فایده نکرد 

تاکید می‌کنم بچه‌ها خیلی آب و زردچوبه نخورین چون برای پوست خیلی بده من خیلی جوش زدم🥴

خدا خیرش بده این ترکیبی که می‌خوام بهتون بگم رو یه خانم عطار داخل باسلام بهم گفت انجام بدم حداقل ۴_۵ روز باید استفاده کنید بهتره بگم روزانه دو بار؛ یک نوبت صبح و یک نوبت هم شب

یک قاشق چای‌خوری رازیانه 

یک قاشق چای‌خوری گیاه عروس پشت پرده 

کمی زعفران 

دو لیوان آب 

همه این‌ها رو داخل کتری بریزید و بگذارید روی گاز روی شعله ملایم و اجازه بدید ۲۰ دقیقه دم بکشه 

بعد از ۲۰ دقیقه صاف کنید؛ و با یک قاشق چای‌خوری عسل نوش جان کنید نیاز نیست حتماً داغ بخورید بگذارید سرد بشه

(دوستان چند نکته هست که حتماً باید توجه کنید اولاً که دیدین پریود نمی‌شین حتماً بیبی چک بزنید مطمئن بشید که باردار نیستید چون این چیزهایی که گفتم به خصوص عروس پشت پرده برای خانم باردار خوب نیست (خانومای متاهل)

دوم اینکه افراط نکنید؛ گیاه عروس پشت پرده استفاده بیش از حدش خیلی خطرناکه باید به اندازه استفاده کنید یلی از عطاری‌ها همینجوری نمیدن من از طریق اسنپ سفارش دادم 

نکته سوم اینکه گیاه عروس پشت پرده رو به تنهایی هم می‌تونین دم کنید اما با اینایی که گفتم تاثیرش خیلی بیشتره من خودم نتیجه‌اش رو دیدم !!

دوستان تاکید می‌کنم به اندازه مجاز استفاده کنید این گیاه خیلی تلخه برای همین گفتم می‌تونین کمی عسل هم بزنید 

اگر کمی عسل بزنید باز هم تلخ به نظر می‌رسه ولی اون تلخی اول رو کمتر میکنه 

در مورد نحوه اندازه گیری گیاه عروس پشت پرده باید بگم این گیاه رو له کنید و ک قاشق چای‌خوری ازش استفاده کنید حتماً له کنید چون داخلش یک سری چیزها داره مثل بقیه گل‌ها

نباید بیشتر از یک قاشق چای‌خوری بشه 

وقتی هم پریود شدید بنده رو به شدت دعای خیر کنید و توجه کنید که در ایام پریودی نباید این دمنوش رو استفاده کنید

سوالی داشتید در خدمتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من هفت ماهه پریود نشدم 19 سالمه هرچی هم دکتر زنان رفتم بی فایده بودن میگن کیست دارم بنظرتون چیکار کن ...

ببین یه چیزی بهت بگم دو سال پیش من کیست ۱۰ سانتی داشتم رفتم دکتر بهم ال دی داد شد ۱۲ سانت دکتر احمق گفت باید عمل کنی منم خودمو باخته بودم خدا خیرش بده یه آقایی هست تو شهرمون داروهای گیاهی می‌سازه همون باعث شد ۱۰ سانت کوچیک بشه کیستم در عرض یک ماه

من هفت ماهه پریود نشدم 19 سالمه هرچی هم دکتر زنان رفتم بی فایده بودن میگن کیست دارم بنظرتون چیکار کن ...

این دکترا فقط یاد گرفتن ال دی تجویز کنن

قرص ال دی به یه سری آدما نمی‌سازه امثال من و به یک سری آدم‌ها می‌سازه

ببین یه چیزی بهت بگم دو سال پیش من کیست ۱۰ سانتی داشتم رفتم دکتر بهم ال دی داد شد ۱۲ سانت دکتر احمق ...

باورتون میشه هر سری که میرم بهم میگن ال دی بخور بعد میفرستنم ازمایش بعدش هیچ تغییری نمیکنم

این دکترا فقط یاد گرفتن ال دی تجویز کنن قرص ال دی به یه سری آدما نمی‌سازه امثال من و به یک سری آدم‌ ...

خدایی ،گیاه عروس پشت پرده رو به عطاری بگیم خندمون میگیره رومون نمیشه

2738