2733
2739

ریاضی ک قبولیش بهتره

Love yourself;)))                                        کاش میشد خنجر فرو کنم تو حرفاش، رفتاراش، کاراش، فکراش، آخ! فکرای پشت حرفاش و رفتاراش، که دیگه فکر نکنم، تا تموم بشه فکرام، تا فکرای پشت حرفاش برام بمیرن!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا برعکس قبولی ریاضی بهتر از تجربیه

چون رقابت ریاضی کمتره

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2728

ابن چه برنامه ایه

این بیت مولانا رو خیلی دوست دارم که میگه:                 دانی که چرا سّرِ جهان با تو نگویم؟                              طوطی صفتی، طاقت اسرار نداری.!                             یعنی قشنگ یه عده رو شسته گذاشته کنار :) 

الان مطمئنی این درصدا رو میتونی بزنی تو کنکور؟؟؟

اتفاقا کنکور تجربی اصلا قابل مقایسه با ریاضی نیست 

تجربی 5 برابرش شرکت کننده داره 

5 برابر رقابت بیشتر 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
2740

امکان نداره با زیست صفر این رتبه رو بده

ضریبش ۱۲ یه تنه همه درسا رو حریفه

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
2706