2733
2734
عنوان

معدل بیاید

175 بازدید | 29 پست

من نهمم معدله هفتم هشتمم 15,14بود شایدم کمتر. نهمم همه بیست معدلمم بیسته

ممتاز شدم

تجربی میارم؟ خیلی بهم استرس میدن دوستام میگن نمیاری فلان. بعضیا میگن اصل امتحان نهایه نهمه.. بعضیا میگن نه معدلع سه سالت مهم تره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

افرین به تلاشت♥️

استرس الکی نکش لطفا متوسطه دوم اینقدر استرس داره که بسه،ببین فکر میکنی چقدر مهمه؟با ۱۶،۱۵ تجربی میرن ،اصلا تجربی و انسانی فلان رشته آوردن تو این مقطع هیچی نیست فقط استرس میدن😁مهم اینکه از این رشته ها به کجا برسیم

گاهی فرصت باهم بودن کمتر از عمرشکوفه  است شاید فردایی باشد ما نباشیم شاید باشیم و عزیزی نباشد قدر هم را بدانیم...                                     ‌‌‌      لطفا برای دل شکستم مهربونا یک صلوات هدیم کنید     
2740
مثلا تیزهوشان شاید قبولت نکن چون معدل سه سال بالای 18میخوان شاید مدرسه دیگه قبول کنه شرط معدلیش17باش ...

نه تیزهوشان نه نمیخوام برم 

مدرسه ی عادی

حالا چیکار کنم. نمیشه تو دبیرستان تغییر رشته داد

عزیزم شما حتما تجربی میاری ،قول قول 🙂👌امسال از همه سالها تاثیرش بیشتره. حتی مدارس عالی هم اگه آزمون قبول شی فکر کنم میتونی بخونی ،مدارس معمولی که دیگه ۱۰۰ درصده

گاهی فرصت باهم بودن کمتر از عمرشکوفه  است شاید فردایی باشد ما نباشیم شاید باشیم و عزیزی نباشد قدر هم را بدانیم...                                     ‌‌‌      لطفا برای دل شکستم مهربونا یک صلوات هدیم کنید     
2706