2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قلب و مغز اعصاب چرا نبود؟ یا ارتوپد؟ گوش حلق بینی هم ک نبود

بانوی گلهای ماگنولیا...... لطفا آقایون هول نینی سایت درخواست ندن و درتاپیک هام شرکت نکنن امیدوارم نینی سایت یک روز از شر این موجودات کثیف راحت بشه 
به طول دوران رزیدنتیشون نمی ارزه

علاقه باید باشه... خب معلومه اگه دنبال درآمد بالایین جراح پلاستیک.. 

ببخشید یک سوال یعنی واقعا گیتاری که 4 ماه تمرین میکردین رو فروختین؟! چطور ممکنه! منم اصلا خانواده ام راضی نیستن و همین فکرارو میکنن متاسفانه اما منتظرم برم فقط دانشگاه زود بخرم و برم کلاس  نیازم نیست بدونن چطوری آنقدر راحت گذاشتین کنار؟ 

بانوی گلهای ماگنولیا...... لطفا آقایون هول نینی سایت درخواست ندن و درتاپیک هام شرکت نکنن امیدوارم نینی سایت یک روز از شر این موجودات کثیف راحت بشه 
2740
گیتار چیه واقعا الان وقت هیچی ندارم😂

یعنی آنقدر پزشکی شلوغه؟ آخه دیدم اون تاپیک رو چون خیلی علاقه دارم خودم و تعجب کردم آنقدر راحت برباد دادین

نه واقعا وقت خوابم ندارم چه برسه به گیتار

:/

پزشکی ارزششو داره؟ 

از چه لحاظ؟

خب به هرحال ما فرصت زندگی کردن رو یک دفه داریم و قرار نیست تکرار بشه از لحاظ تفریح خوندن کتابای غیر درسی یا همین گیتارو اینا یا فیلم دیدن و اینجور چیزا یا به درآمد رسیدن به هرحال جوانی ستاره آیه که یکبار در آسمان عمر طلوع میکنه 

2706