2737
2734

نی نی خودش به خودش رسیده😁😂

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 

غل خورده رفته زیر تخت یا مبل

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بخدا خونه رو زیرو رو کردم نیست ک نیی

ی چی بگم شاید مسخره به نظر بیاد ولی جواب میده

ی روسری بردار سرت کن بعد تهش ی گره بزن و صلوات بفرس شروع کن دنبالش بگرد ی جور خیلی عجیبی پیدا میشه😂

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 

بچه منم گاهی یه جا میندازه که 2ساعت باید بگردم... یبار انقدر گشتم تا آخر پشت پرده کنار پنجره دیدم.. یبار تو کابینت آشپزخونه... یبار هم داشت مینداخت تو سطل زباله که دیدم🤦🏻‍♀️

زیر مبلا.. تو کشو میز ال سی دی،، کشو و کابینت آشپزخونه،، کمد لباس وحتی سطل زباله رو بگرد

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
2706