2737
2734
تارصوتی سمت راست فلج شده ازکجامیدونیدبدخیمه؟

کنسر نوشته عزیزم .

همسرم ازمایشگاهیه خب .

نه شبمی درمانی میخواد نه هیچی تمام .

شلوغش کردی 

لطفا هرکی میگه با همسرم مشکل دارم نسخه طلاق نپیچید ..آوای مظلوم ارومیه یادمون نره اگه مادربالاسرش بود شکنجه نمیشد ...لطفا با هرکسی ازدواج نکنید ...اگه خوب نیست و به ثبات اخلاقی نرسید بچه دار نشید ...اگه بچه دار شدید سنگ از آسمون بارید مراقب بچه هاتون باشید ..اونها ضعیفن و به مادر پناه میارن😭♥️قبل بارداری دومم شده بودم ۶۲ کیلو ...الان ۶۸ کیلوهستم و تو حسرت اون وزنمم ...آرزومه بشم ۶۲ ....خیلی دلم میخواد اون روز که رو ترازو ۶۲ رو میبینم زنده باشم🌱💪💪💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازمایش میگیرن ازش میگن خوش خیم یا بد خیم ولی ترس نداره در نهایت درش میارن 

ششمین کاربری 😁 متولد ۷۸ تو اسم کاربریم جا ب جا نوشتم 🤦‍♀️ منم منتظرم برام دعا کنید ممنون ❤️🙏
2728

سلام

نه ندول تیرودید اصلا به معنای سرطان نیست

حتی خدای نکرده سرطان باشه اول نمیری شیمی درمانی

بلکه لوبکتومی میکنن و بعد ید درمانی 

در بدترین حالت که احتمالش بسیار کمه سرطان تیروئید کشنده نیست

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

یه دکتر متخصص و خوب برو اصلا نگران نباش سرطان تیرویید اصلا کشنده نیس همه ضایعه ها هم توده سرطانی نیستن مطمئن باش با دارو حل میشه من خودم داشتم

کنسر نوشته عزیزم . همسرم ازمایشگاهیه خب . نه شبمی درمانی میخواد نه هیچی تمام . شلوغش کردی 

میشه منم آزمایش دخترمو بفرستم نشون همسرت بدی

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
2740
میشه منم آزمایش دخترمو بفرستم نشون همسرت بدی

اره گلم

لطفا هرکی میگه با همسرم مشکل دارم نسخه طلاق نپیچید ..آوای مظلوم ارومیه یادمون نره اگه مادربالاسرش بود شکنجه نمیشد ...لطفا با هرکسی ازدواج نکنید ...اگه خوب نیست و به ثبات اخلاقی نرسید بچه دار نشید ...اگه بچه دار شدید سنگ از آسمون بارید مراقب بچه هاتون باشید ..اونها ضعیفن و به مادر پناه میارن😭♥️قبل بارداری دومم شده بودم ۶۲ کیلو ...الان ۶۸ کیلوهستم و تو حسرت اون وزنمم ...آرزومه بشم ۶۲ ....خیلی دلم میخواد اون روز که رو ترازو ۶۲ رو میبینم زنده باشم🌱💪💪💪
اره گلم

عزیزم بگو دوسالشه من چیکار کنم میگن عفونت کنه خطرناکه  

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....

کمپود پروتین c3تو بدن هست که به احتمال خیلی زیاد ژنتیکیه ...

در واقع میتونه به یه بیماری خود ایمنی مثل لوپوس مربوط باشه اما تشخیص نهای با پزشکه .

نگران نباش دارو میدن و قابل کنترله .

هر چی سن بچه ها بیشتر بشه درمان میشه .

کمپود پروتین c3تو بدن هست که به احتمال خیلی زیاد ژنتیکیه ... در واقع میتونه به یه بیماری خود ایمنی ...

ممنون