2737
2734

یه خانمی هست تو فامیلامون این پیره بنده خدا 

این یه چندتا النگو و گردنبند طلا و اینا داشته 

بعد یکی که چند وقت بوده زیر نظر داشته رفت و آمداشونو 

رفته در خونشون 

خب 😰

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

طرف یه موقعی رفته که این شوهرش یه نیم ساعت بوده رفته بیرون 

مطمئن بوده کسی جز اون خانوم تو خونه نیست خلاصه آیفون زده و به بهونه اینکه به شوهرت پول بدهکارم بدهیشو آوردم اینو کشونده دم خونه

تنها شانسم اینه که ندارم که نگران خودم باشم 🤦‍♀️

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤

من انقدر طلا انداخته بودم به سر و گردنم حتی تو تاکسی مینشستم یهو بغل دستبم خانم بود میگفت وای اینا رو دربیار یه جا خفتت میکنن دو روز پیش همه رو فروختم جز دو تا انگشتر هیچی ندارم خالص😂

این خاطرات که میرن در خونه یهو باز میکنید میان داخل و اینا از ده سال پیش رو بورس اومد و هممون یبار شنیدیم 

ولی درکل یه داستان برای ساخت این ترس و احتیاط و فرهنگه

خانومایی که دست و گردن و‌گوشتونو کردین ویترین مغازه طلافروشی هرچی دارین اویزون میکنید، حواستون باشه این الان سرمایه ای هستش که هرکسی براش ممکنه توی موقعیتش طمع کنه و ازتون بگیرتش

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
2738

اره خیلی خطرناکه نندازین بیرون النگوهاتونو ببینن دیگ حتما ی بلایی سرتون میارن

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

ماه رمضونی یه خانمی توی شهر ما النگو داشته دستش. بنده خدا میرفته قبل از اذان برا روزه‌دارها شیر گرم میکرده توی مسجد. یه روز یه نفر در میزنه و خودشو یکی از همسایه‌ها معرفی میکنه. این خانم هم درو باز میکنه. طرف صورتشو پوشونده بوده بی‌شرف. حمله میکنه به خانم چندتا النگوهاشو درمیاره. این بین بازوی خانمه هم می‌شکنه. کثافت فرار کرده. هیچ‌کسی هم نمیدونه مرتیکه کی بوده. 

2706