2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
نه شمال زندگی میکنم اما دوست دارم تهران قبول شم

فرهنگیان که بومی برمیداره. چطور می‌خواین شهر دیگه قبول شین؟

نمی‌شه که!

مگر اینکه بعضی رشته‌ها شهر خودتون نباشه، اونم که دست خودتون نیست کدوم شهر بردارین. یه شهر خاص مشخص میکنن کخ اون رشته رو داره.

راستش من همه تلاشم کردم... توکل به خدا ♥️✨

برو سایت قلمچی آخرین قبولی رو زده بعدم هر منطقه فرق میکنه آبجی آن شا الله قبول میشی همکار ما میشی خدا به تلاش ها میده نه دعاها

آقا هستم سو تفاهم نشه🙏
برو سایت قلمچی آخرین قبولی رو زده بعدم هر منطقه فرق میکنه آبجی آن شا الله قبول میشی همکار ما میشی خد ...

مرسی پس یعنی منی که از شمالم نمیتونم تو فرهنگیان برم

مرسی پس یعنی منی که از شمالم نمیتونم تو فرهنگیان برم

انتخاب رشته فرهنگیان اینطوریه که هر کس بیشترین شانس قبولی رو در بوم خودش که الان شهرستان هس داره یک سری شهرستان اطراف هم هس که میشه بزنی اگه اونجا تراز کافی نباشه از شهرستانهای دیگه می گیرن ولی خارج از استان خیر مگر محل تحصیل ولی محل خدمت نه

آقا هستم سو تفاهم نشه🙏
یعنی حتما باید از استان خودم باشه؟

شهر خودمو مثال می‌زنم .

ما مرکز استانیم. من اگه فرهنگیان بخوام باید برم دانشگاه فرهنگیان شهر خودم. مگر چند رشتۀ خاص که تو شهر خودم نیست. اونا هم تو شهرهای خاصی هستن. مثل همدان و کرج و اینا.  یعنی خودم حق انتخاب ندارم.

البته شاید امسال تبصره و ... جدید بیاد. امیدوار باشین.

یکی از معلمام یه چیزی میگفت اما خودشم دقیق نمیدونست و مطمئن نبود. میگفت اگه رتبه برتر شین ممکنه تو فکر کنم کارنامه سبز یا یه همچین چیزی که براتون صادر میشه، شهر دیگه انتخاب کنین.

2706