2733
2739
عنوان

آموزش اسکرچ به کودکان

100 بازدید | 10 پست

سلام

اصلا تو خونه دلم گرفت بس ک خونه موندم : آموزش اسکرچ و برنامه نویسی به بچه ها را بلدم اما هر وقت اومدم که یه حرکتی بزنم میگم به خودم که آموزش رایگان تو اینترنت ریخته و اینم بگم قبلا تو شرکت کار می‌کردم و رشتم هم مهندسی کامپیوتره و فوق لیسانسم اما متاهل شدم کلا شرایط کار رو ندارم برای حضوری در شرکتها: چون از همه جا دوریم😑 خلاصه ک آموزش به بچه را دوس دارم منتها میگم از کجا شروع کنم ؟؟؟؟. زبانهای برنامه نویسی بلدم اما نمیدونم چطوری تو مجازی کار کنم و حتی کدوم مادر میاد بجای کلاس حضوری برا بچش بزاره من بهش یاد بدم . یکم نمیدونم چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آموزشگاه ایرانیان سایبر تماس بگیر من قبلا کار کردم آموزش آنلاین برنامه نویسی به کودکانه ممکنه استخدا ...

تهرانه .؟؟ من ساکن تهرانم والا اونقد رفتم  مصاحبه ولی اونایی ک دور بودن میگن بیا اونایی ک نزدیکند دیگه زنگ نمیزنن خیلی خسته شدم

2731
یه پیج اینستا بزن نمونه کاراتو بزار بده بقیه تبلیغ ت را کنن خیلی موثره

آره به اینم فک کردم یه بار برای زبان سی شارپ اینکار کردم فقط میومدن لایک میکردن : هیچ درآمدی نمتونستم ازش داشته باشم ولش کردم

2740
 آره به اینم فک کردم یه بار برای زبان سی شارپ اینکار کردم فقط میومدن لایک میکردن : هیچ درآمدی ن ...

باید نمونه کار استوری زیاد براری معمولا استوری ها پر بازدید تر از پست ها هستن