2737
2739

چه بگویممممممممم نگفته ام پیداست

اینستاگرامم ne.83hoseini@من یگانم دختر ته تغاری تابستون متولد83 کاربری شهریورجانان و راحیل31320 هسدم  بالاخره می‌رسیم به اونجایی که صائب میگه، آرامش است آخرِ اضطراب‌ها.. 🌱🧡️  اگر کار میکنی اگر مطالعه میکنی اگر ورزش میکنی اگر از خانوادت حمایت میکنی اگر تلاش میکنی به بهترین خودت تبدیل بشی اگر کاری ازت برمیاد و برای بقیه انجام میدی و اگر کسی تاحالا ازت تشکر نکرده! من ازت تشکر میکنم که دنیارو به جای بهتری تبدیل میکنی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی بد استرسی میشم

برا همین قرص میخورم بهترم 

جوری استرسی هستم که دیگه روزمرگیم و نمیتونم انجام بدم

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
2728
2740

من استرس این ترمیم لعنتی رو دارم میترسم از ثبت‌نام جا بمونممم

کنکور هم تیر دارم که هنوز وقت دارم استرس نیومده سراغم هنوز😂

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
احساس میکنم هیچی یادم نیست مخصوصا تاریخ و جغرافیا

واای من میخونم دو روز بد شاید نصف مطالب یادم رفته باید مرور کنم

البته من انسانی نیستم ولی درس‌های خودمون یادم میره

دیگه تو برنامه‌ام برای اونایی که یادم رفته مرور گذاشتم

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
ای کاش منم نداشتم حالا که کاری نمیکنم الان هم استرس دارم هم درس نمیخونم

عادیه استرس ولی درستو بخون که بعدن نگی کاش اون چند روزم میخوندم

ممکنه با این چند روز بتونی چندتا سوال بیشتر جواب بدی و جواب کنکورتو مقداری تغییر بدی

ولی من جدا از اینکه استرس ندارم اصلن دلم نمیره رو خوندن نهایی😭

احساس میکنم هیچی یادم نیست مخصوصا تاریخ و جغرافیا

منمممممممم

اینستاگرامم ne.83hoseini@من یگانم دختر ته تغاری تابستون متولد83 کاربری شهریورجانان و راحیل31320 هسدم  بالاخره می‌رسیم به اونجایی که صائب میگه، آرامش است آخرِ اضطراب‌ها.. 🌱🧡️  اگر کار میکنی اگر مطالعه میکنی اگر ورزش میکنی اگر از خانوادت حمایت میکنی اگر تلاش میکنی به بهترین خودت تبدیل بشی اگر کاری ازت برمیاد و برای بقیه انجام میدی و اگر کسی تاحالا ازت تشکر نکرده! من ازت تشکر میکنم که دنیارو به جای بهتری تبدیل میکنی  
2706