2733
2739

قرار بود درس اندیشه رو ارائه بدم بعد من چون زیاد اعتماد به نفس ندارم متن رو  خیلی خلاصه وار نوشتم که از روی اون بگم و خیلی کمش کردم که زودتر تموم بشه

فقط از روی برگه توضیح دادم و زود تموم شد بعد وقتی که من توضیح میدادم یکی اومد بود سر کلاس و استاد داشت با اون صحبت میکرد بعدش منم تدریسم تموم شد استاد گفت چقدر زود تموم شد من نفهمیدم دوباره توضیح بده از اول😐 در صورتیکه بچه ها به استاد گفتن خب همرو توضیح داد دیگه خوب بود ولی استاد گفت پاور که درست نکردی روی تخته هم چیزی ننوشتی که از روی اون توضیح بدی 

بعد دوباره همون مبحث رو ارائه دادم 

اخرشم گفت ضعیف بودی نمره کامل نمیدم بهت😓😓

به بال چپت

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

خب چیزی نگفته که. 

سعی کن نقص و عیب کارت رو برطرف کنی. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
خودت میگی از رو خوندی اراعه که از رو خوندن نیس قشنگ توضیح بده حرف استاد مهم نی معمولا به اندازه خوبی ...

اخه نمیشه که همرو حفظ کنم اصلا نمیتونم بدتر هول میشم

حس بی عرضه بودن بهم دست داد که یه تدریس ساده رو هم بلد نیستم 😓

منم اعتماد به نفس ندارم

بیشتر به خاطر ظاهرمه بینیم شکسته خجالت میکشم

سعی کن رو اعتماد به نفست کار کنی دیگع حتی اگع تحقیرتم کنن چیزیت نمیشه بیخیالی 

همه رو گوسفند در نظر بگیر حتی استادت

فک کن جلو یه مشت گوسفندی ک هیچی حالیشون نیس 😂

خودتو ازشون بهتر بدون 

اخه نمیشه که همرو حفظ کنم اصلا نمیتونم بدتر هول میشم

منظورم حفظ نیس اول خودت موضوع رو بگیر کامل بعد که از رو خوندی یکم توصیح بده و موضوع رو جا بنداز که نگه فقط؟روخوانی بود همکلاسی منم هفته پیش همینطوری از رو خاس بخونه استاد گف به درد من نمیخوره اصلا هم استرس نداشته باشه ریلکس ، تو خونه هم تمرین کن

آقا هستم سو تفاهم نشه🙏
2706