2733
2734

سی دقیقه تلفنی قراره صحبت کنم اصلا نمیتونم حرف بزنم خجالت مبکشم داستانو بگم

چیز خاصی نیست اما دوست ندارم بگمش راحت نیستم

متنی پیدا نکردم

چیکار کنم حالمم بده

کسی هست بهش بگم ببینم واقعا حق دارم خجالت بکشم یانه یانه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دفعه اولته سخته ولی خود روانشناس باهات حرف میرنه خجالت نکش همه چیز رو بگو از اولش شروع کن خودش مبپرسه

🤣سلامتی سه کس: غلام و مینا و اقدس🤣✨️کآر‌ِمن‌عِشق‌َست‌ُو‌کآر‌ِچشم‌ِتوُخانه‌ِخَرابي‌ست✨️                     💕صلوات برای امام زمانم💕 🌿میشه برای پدرم فاتحه بخونین🌿آنقدردردل‌ریختم‌که‌اضافه‌هایش‌از‌چشمانم‌میریزد💫 
2728

راحت حرف بزن،ما کسی را قضاوت نمیکنیم

اتاق روان شناس جای امنی هست برای آروم شدن

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟
2740
دفعه اولته سخته ولی خود روانشناس باهات حرف میرنه خجالت نکش همه چیز رو بگو از اولش شروع کن خودش مبپرس ...

بار اولم نیست

سری قبلی نمیدونم چطور حرف زدم

تا الان خودخوری میکنم 

خب اگه حس بدی نسبت به گفتنش داری اجباری نیست که با روانشناس صحبت کنی

اگه نیاز به راه حل داری دیگه مجبوری شاید بتونی جزئیاتی که مهم نیستن رو از ماجرا حذف کنی نگی

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2706