2737
2734

بچه با ادب و خوب بده من تحمل بچه بد ندارم و... و... 

حالا امروز باشوهرم دعوامون شد سر ی چیزی تو دعوا یهو گفت بخدا بچه دار ک شدیم کاری میکنم بچت دشمنت بشه حالا ببین

نظرتون راجب این شوهر و این حرف ش چیه 

و اینکه بنظرتون من زیادی حساسیت نشون دادم ب بچه صالح یا.... چی

ی بار دیگه گفت چی جوابشو بدم 

منبعدم بگم بچه صالح میخوام خدا یانه

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃

توی عصبانیت یه زری زده 

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌..هر زمان از کامنتم خوشت نیومد، راحت ریپلای کن.من پایه‌ی بحث و جدلم😁✋🤝اگر کامنت گهربارم رو توی صفحه اول پربازدیدها دیدی، هی زرت و زرت لایک نکن با تشکر🖖🤞

حالا یه چیزی گفته.

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌼در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا انقد همتون اسم آرزو رو گذاشتین؟ تو فامیل ما مثلا یکی مهدی باشه تا چند نسل اونو نمی‌زارن که تکراری نشه 

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شازده کوچولو پرسید : غمگین تر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه ، چیه؟ روباه گفت : بری و کسی متوجه نشه! 

شما بهش تکه میندازی چون پسرش از ازدواج سابقش باهاش پرخاشگری میکنه شمام دلشو میسوزونی طبیعیه ناراحت بشه 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

😂😂وای یاد خودم افتادم سوم راهنمایی بودم نزدیک امتحانات بود میخوندم ..خودمو داداشم دعوامون شد یهو گفت ایشالله تجدید بشی ایشالله هیچی تو مغزت نره رفوزه بشی

😐😐

وای چقدر گریه کردم 

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠