2733
2739

فکر کنم نباید خیلی بهش رو میدادی یا کارها رو به دوش میکشیدی، باید از اینایی میبودی ناز و ادا دارن تا حساب دستش بیاد، بازم نمیدونم اما احساس میکنم اینجوری بودی

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
فکر کنم نباید خیلی بهش رو میدادی یا کارها رو به دوش میکشیدی، باید از اینایی میبودی ناز و ادا دارن تا ...

آره بابا من هروقت خواست بودم نخواست نبودم تو هرکاری کنارش بودم هرسختیو تحمل کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره بابا من هروقت خواست بودم نخواست نبودم تو هرکاری کنارش بودم هرسختیو تحمل کردم

همین منم قبلا با کسی بودم همینجوری، اصلا اهل قر و ادا اطوار نبودم، خودم اشتباه کردم اینجوری عادتش داده بودم، ماها خودمون تعیین میکنیم دیگران چه رفتاری باهامون داشته باشن

تو همین نی نی سایت یکی بود نامزد داشت میگفت الان چند روزه منتظرم نامزدم منو ببره دکتر ولی نمیاد، من باهاش دعوا کردم گفتم مگه بچه ای خب اسنپ بگیر برو دکتر دیگه، یه خانمه بهم گفت مردا رو عادت بدین اونا ببرنتون دکتر، تو روزای سخت کنارتون باشن، واستون زحمت بکشن، واقعا راست میگفت

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
2728