2733
2734

برا کسی اظهار نامه فرستادم 

تمام مشخصاتش رو کپی کردم دادم

این زن کور بود انگا فقط اسم فامیلش نوشت با نام پدرش 

الان از طریق ثنا  ابلاغیه میره براش؟ پیداش میکنن .

دلم میخواد برم خفش کنممم

کد ملیش رو هم ننوشت اخه این خنگا میزارن پشت میز چرا

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤
ثنا داشت؟

اره داره . اما با اسم فامیلش و اسم پدرش میتونن پیداش کنن بفرستن . 

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خنگ مال یه دقیقه‌س! رفته بودم جایی منشیه هی فامیلیم رو اشتباه نوشته بود دو سه بار درستش رو گفتم تا اخرش به زور تصحیح کرد 

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
2731

واقعا نمیدونم دلیل انتخاب بعضیا چیه فقط بشینن یجا هرماه به حقوقی بیاد براشون منم رفتم اداره مالیات سوال داشتم خودش که جوابشو نمیدونست یه شماره تماس بهم داد ازش بپرسم اومدم بیرون زنگ زدم میبینم خود خنگش جواب داد یعنی حتی باندازه ی دادن یه شماره دقت نکرد منم هیچوقت جوابی نگرفتم