2733
2739
عنوان

کسایی که از پارچه به جای نوار استفاده میکنن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1891 بازدید | 83 پست
منم خونریزی زیاده حتی پوشک بچه میزارم روی نوار بالدار که بیرون نزنه تو خواب یهو    

من پارچه حوله ایی خریدم قشنگ بزرگ چهارلاش میکنم هیچی پس نمیده حتی شبا قبلا باپوشک بچه با نوار مدام مثیف میشد ومیزد بیرون بااینکه تند تند میرفتم عوض میکردم ولی الان نه خارش دارم مثل سابق نه اذیتم انگار هیچی بهم وصل نیست خیلی خوبه

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پارچه اگه کثیف شد زود بنداز دور دوباره نشور.....کلی اب هدر میدره واسه شستن دوبارش

بالاخره چی خب لباسم میشوریم 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
نوزاداکه فرق دارن گلم خانمابخاطردوران پریودرحم بازه مضره

من اطلاعاتم کمه اما خودم حدس میزنم پارچه بدتر از نوار باشه حالا نوار موادش نامرغوبه درست 

اما پارچه چون خون در سطح پارچه میمونه و جمع میشه و محلی که خون جمع بشه سریعا میکروب میگیره و باعث عفونت و کثیفی میشه 

2728
لباس زیر مخصوص استفاده میکنم از اون لحاظ اوکیه 

خوبه 

كلا بايد چك كنى خودتو 

ببينى اگه پارچه خيس شده عوضش كنى و اگه جا داشت كه ى كم بعدترش عوض كن

لطفا پروفايل منو كپى نكنيد،پروفايل مثل شناسنامه هر فرديه ،…😅
مشبک روش یه نایلون مانند داره اگه اونو جدا کنی مثل نوارهای معمولی میشه

من اصلا تا حالا مشبک نخریده بودم متاسفانه این دفعه رفتم کلی نوار خریدم بعد متوجه شدم بیشترش مشبکه 

حالا امتحان میکنم ببینم کنده میشه یا نه 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
خوبه  كلا بايد چك كنى خودتو  ببينى اگه پارچه خيس شده عوضش كنى و اگه جا داشت كه ى كم بعدت ...

مرسی 

من اصلا تا حالا مشبک نخریده بودم متاسفانه این دفعه رفتم کلی نوار خریدم بعد متوجه شدم بیشترش مشبکه&nb ...

من قبلا میخریدم خوشم نمیومد همه رو میکندم

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درست است که زندگی به هیچ نمی ارزد ، اما ارزش هیچ چیزی هم به اندازه ی زندگی نیست🌼
2740
من پارچه حوله ایی خریدم قشنگ بزرگ چهارلاش میکنم هیچی پس نمیده حتی شبا قبلا باپوشک بچه با نوار مدام م ...

دقیقا من قبلا که فقط نوار استفاده میکردم خارش میگرفتم و اذیت میشدم ولی الان خیلی راحت ترم 

من قبلا میخریدم خوشم نمیومد همه رو میکندم

مرسی حتما امتحان میکنم 

من اطلاعاتم کمه اما خودم حدس میزنم پارچه بدتر از نوار باشه حالا نوار موادش نامرغوبه درست  اما ...

خودم پیش یه متخصص رفتم کیست داشتم گفت استفاده نکن نوار  ونامرغوبه بعدهاازچندنفردگه هم پرسیدم  تاییدکردن

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

ببین نوار بهداشتیای معمولی رو که قدرت جذبشم خیلی بالاست و اینا میگن باید هر سه ساعت یک بار عوض بکنی و اگر بیشتر از سه ساعت بمونه باعث کیست عفونت میشه نوار بهداشتی‌های پارچه‌ای رو به خاطر اینکه پارچه هم هستش و هیچ پودر جاذبی چیزی هم نداره شما باید حداقل دو ساعت یک بار عوضش بکنی و هر وقتی هم که عوضش کردی باید با آب و صابون زیاد خیلی خیلی بشوریش بعد پهنش بکنی توی آفتاب بعدشم که از آفتاب آوردیش حتماً باید اتوش بکنی و بتونی برای سری بعدت استفاده بکنی و دست کم باید حداقل ۵ ۶ تا داشته باشی که خیس می‌شه و می‌شوریشو میندازیش توی آفتاب تا خشک بشه لنگ نمونی و بتونی داشته باشی باز استفاده بکنی فقط در این صورت هستش که می‌تونی بگی از نظر بهداشتی اوکی و می‌تونی استفاده بکنی

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
بالاتر توضیح دادم چرا 

عزیزم بستگی به میزان خونریزی ت داره 

من خونریزیم کمه صبح تا شب 2 بار عوض میکنم 

کافیه برام باید ببینی خودت چجوری هستی 

بنظرم کثیف شد نزار خیلی بمونه عوضش کن 

اینطوری شستنشم راحت تره 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
2706