2733
2734

هر چهار ساعت عوض کردنش کافیه؟ 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 

مگه عهد بوقه

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه عهد بوقه

نه به خاطر ضرر نوار بهداشتی 

چون اگر یه ذره دیر تر عوض بشه خطرناکه و جدا از این موادی که داخلش به کار رفته ممکنه جذب بشه و ضرر داره 

و مثلا شبا هم من نمیتونم بلند شم عوضش کنم 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
2731
یعنی کسی هست

بودن که هست ولی شانس من هر وقت سوال دارم کسی نیست 

2740
عفونت میگیری که😐

چرا؟ 

نه به خاطر ضرر نوار بهداشتی  چون اگر یه ذره دیر تر عوض بشه خطرناکه و جدا از این موادی که داخلش ...

من یبار نصفه شبی نوار نداشتم پری شدم پارچه انداختم تا صبح ده دفعه لباس عوض کردم از بس قورت جذبش کم بود و کثیف ک خیس میشدم

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
پارچه؟؟؟؟؟؟ زمان مادربزرگم میکردن اینکار

بالاتر توضیح دادم چرا 

سختت نیس هی بشوری هی بشوری؟ 

علت استفاده چیه؟   فقط چون نوار بهداشتی مضره؟

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌..هر زمان از کامنتم خوشت نیومد، راحت ریپلای کن.من پایه‌ی بحث و جدلم😁✋🤝اگر کامنت گهربارم رو توی صفحه اول پربازدیدها دیدی، هی زرت و زرت لایک نکن با تشکر🖖🤞
2706