2733
2734
عنوان

به مادرشوهرم گفتم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1572 بازدید | 61 پست

تا وقتی باهات با زبان نرم حرف میزنن باید با زبان خوش و نرم حرف بزنی ، بددهنی کرده بود قبلا که اینطورر بهش گفتی ؟

((حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ نِعْمَ الْمَوْلى‌ وَ نِعْمَ النَّصیرُ)) با اکانت قبلیم نتونستم بیام اکانت جدید ساختم :/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمی‌دونم چرا این عروس ها هروقت با شوعرشون خوب هستن اصلا مادرشوهر رو آدم حساب نمیکنن و نمی‌دونن مادرشوهر کی هست و اینجور موقع ها مادرشوهر هفت پشت غریبه هست 

ولی وقتی با شوهر دعوا میکنن دیگه اون موقع تقصیر مادرشوهر هست که پسرش رو خوب تربیت نکرده و مقصر اونا هستن 

2740

چقدر تو سمی هستی 

خودت توی تاپیک قبلی گفتی شوهرت به پدرش رفته و جفتشون هیزن بعد به مادرشوهرت میپری و هر چی عشقت می‌کشه گفتی و قبلا هم بهش گفتی جن د ؟ خدا یکی مثل تو رو عروس هیچ زنی نکنه که انقدر زهر می‌ریزی بهش 

مرد سی چهل ساله درگیر تربیت مادرشه ؟ تو الان هر گندی میزنی بخاطر مادر خودته ؟ از خودت هیچ مسئولیتی برای فهمیدن درست و غلط نداری؟  همه جا مقصر مادرته ؟ حالمو بد میکنید واقعا 

تقصیرشوهربی عرضشه که زنگ زد به ننش

شوهرمنم همینه۱۳سال ریز زندگیموخبردارن حتی۴تا هم ازخودش میزاره دیگه برام عادت شده نه اونا ازمنخوششون میادنه من ازاونا

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
شوهرمنم همینه۱۳سال ریز زندگیموخبردارن حتی۴تا هم ازخودش میزاره دیگه برام عادت شده نه اونا ازمنخوششون ...

خاک توسرشون اینجوری بدترخانمشو باخانوادشو به جنگ هم میندازن وازهم متنفرمیشن بنظرمن حقه شوهره بودکه خانمش ابنوگفت بیخود کرد رفت زنگ زد به مادرش که بخوادهمچین حرفایی پیش بیاد

کلمات قدرت آزار دادن شما را ندارندمگر آنکه گوینده‌ی کلمات برایتان بسیار عزیز باشد . . .
2706