2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

داره کچل میشه....برااونه...

حالا اونم یه بحثی ریشاشو جدیدا یه حالت بدی میزنه

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
2742
2738
حالا اینا رو بیخیال چرا جدیدا شهاب حسینی ایقد زشت شده؟ قبلا قیافش خیلی خوبتر بود

وقتی زن جوون رو آدم پیر قرار باشه تامین کنه ،میافته به خنسی .😁

مثل رضا رویگری

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
امین فردین گفته بود به علت خیانت یمدت با ترانه بود بعد رفت با بکی دیگه الانم باز با نفر جدیده انگار

ترانه علیدوستی خدایی چیه که رفته باهاش

حیف حیف کاش پسر بودم خیلیم خشگل بودم میرعتم پریچهرو میگرفتم  

گاهی اوقات میبینی دو طرف هم باشخصیت هستن هم زیبا ،،هم پولدار،،،، ولی خب دوتاشون تفاهم ندارن باهم ،، ...

دقیقا!

من همیشه اینحور مواقع مثل مودم و گوشیم میاد ذهنم.😁

مودممون هم سالم و خوبه، گوشیم هم همینطور. هیچ کدوم مشکلی ندارن. ولی گوشی من با مودممون سازگار نیست و تا وصل شه به مودم پدرمو درمیاره. 

حتی یه بار همین مثالو به مامانم زدم. گفتم زن و شوهر هم ممکنه اینطور باشن. هر دو خوب و سالم و بدون مشمل باشن، اما با هم و در کنار هم سازگاری نداشته باشن.

2706