2737
2739

من قبل ازدواجم تک‌ دختر بودم و از نظر حمایت اینا از خانوادم عالی بود وضعیتم ۱۶ سالگی با همسرم آشنا شدم ۲۵ سالش بود و سال آخر پزشکی بود عاشقش شدم 

من دختر خیلی باهوش اهل مطالعه عاقلی بودم و زیبا هم هستم دیگه رابطمون رو ادامه دادیم و قصدمون ازدواج شد تو ۱۹ سالگی من ازدواج کردیم (پدرم بزور قبول کرد چون می‌گفت درس بخون تا ابد ازت حمایت میکنم 

همسرم مرد خیلی خوبی هست خوشتیپه تحصیلات شغل خوبی داره اخلاقش عالیه 

منو خیلی خیلی زیاد دوست داره خیلی حمایتم می‌کنه از همه نظر 

و همیشه میگه من عاشق این پاکی و درک بالا باسوادی تو شدم (چون فک کنم بدونید بچه های علوم پزشکی خیلی ازادن و اینا

و یک ترس خیلی بزرگ همیشه داشت اینکه من برم دانشگاه و تغییر کنم اینکی عاشقش شد دیگه نباشم 

(من دانشگاه هم چندماه قبل ازدواجم شروع شد و هنوز هم هست کاملا از اینکه بهش گفتم می‌خوام تا ته ته درسم ادامه بدم حمایت می‌کنه 

خیلی کمکم می‌کنه تو خونه از نظر آشپزی و اینا 

هر وقت مهمون داریم اگه دانشگاه باشم حتما یه جوری تنظیم می‌کنه که بتونه خونه باشه و آشپزی اینا رو انجام بده 

چون اونم تو شرایط سختی هست رزیدنته و اگر بدونید خیلی سال های اولیه سخت هست 

در کل یه ترس شده براش این موضوع تغییر 

مثلاً اگه من بخوام استایلم رو تغییر بدم سریع میگه میدونستم دانشگاه تغییرت میده و من واقعا حرصم میگیره چون فقط بخاطر کسب دانش اومدم دانشگاه و جزو نفرات اول دانشگاهم هستم (دانشگاه خوبی ام درس میخونم درجه ۲ هست)

نمیدونم چطور بهش بفهمونم که قرار نیست تغییر کنم یا دوست داشتن بهش عوض بشه 

نظر شما چیه ؟

تجربه اینطور موضوعی رو داشتید؟

اره شوهرمنم اینجوری بود دیگه به مرور بهش ثابت شداینجوری نیست باکارات ورفتارت میتونی بهش القاکنی که قرارنیست اتفاقی بیافته

بی شک باران زیباترین نعمت خداست*(برگشته ازتعلیقی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تازه ۱۶ سالم بود که مثلا عاشق شخصیتم شد 

به خودت شک نکن ،شخصیتت هنوزم خوبه ،فقط داری پخته تر و عاقل تر میشی ،مردا هم میترسن زنشون سری تو سرا بیاره ،یعنی سخته اولش براشون ،به شیوه های مختلف جنگ روانی راه میندازن ولی بعدا که می‌فهمن هنوزم جایگاهشون هست ،نظرشون و حرفشون مهمه ،کم کم کنار میان

تو چطور القا کردی؟

یکی اینکه درهرصورت خودت باش وتوجمع احترامشوبشدت نگه داروواسش ارزش قائل باش بعدمن همیشه بهش میگفتم واقعن شعوروشخصیت ربطی به میزان تحصیلات نداره آخه من شوهرم خودش دانشگاه نرفته😂 

گاهی ام میگفتم مردا اگه درسم نخونن بالاخره بواسطه کارشون اجتماعی هستن ولی خانمابایددرس بخونن هم باشخصیت میشن هم میخان بچه تربیت کنن واصل تحصیلم اینه که توزندگیتوخوب بسازی اختلافاتتوبتونی بدون جنجال حل کنی و...  

از اینجور حرفا همیشه ام حالا لازم نیست خودتوثابت کنیاولی یه موقعیت حساسی که پیش میاد باحرفات به مخش نفوذکن☺

بی شک باران زیباترین نعمت خداست*(برگشته ازتعلیقی)
2740