2733
2734

از مهر شروع کرده بودم اوایل خوب میخوندم 

از بعد کمک داخل خونه تکونی پنچر شدم 

و دوران عید نخوندم بعد عید هم ساعت مطالعم اومد پایین💔💔تیر ماه کنکور دارم هووووف 

مشاورهم ندارم 

🦋الا بذکر الله تطمئن القلوب،خدایاشکرت💚

وقت داری از امروز دیگ جدی بسین بخونن

اینستاگرامم ne.83hoseini@من یگانم دختر ته تغاری تابستون متولد83 کاربری شهریورجانان و راحیل31320 هسدم  بالاخره می‌رسیم به اونجایی که صائب میگه، آرامش است آخرِ اضطراب‌ها.. 🌱🧡️  اگر کار میکنی اگر مطالعه میکنی اگر ورزش میکنی اگر از خانوادت حمایت میکنی اگر تلاش میکنی به بهترین خودت تبدیل بشی اگر کاری ازت برمیاد و برای بقیه انجام میدی و اگر کسی تاحالا ازت تشکر نکرده! من ازت تشکر میکنم که دنیارو به جای بهتری تبدیل میکنی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به نظرت پاقعا وقت هست؟

ببین اگ بخوای سرسری بخونی حقیقتا 100 هزارم نمیشی

اما بسته به رشته کنکور تمام دوماه و صرف یک پایه یا حداقل مباجث اصلی کنی اره وقت هست

تازه روی معدل و ترمیمم میتونی  حساب کنی

ولی اگر جدی بخونی

اینستاگرامم ne.83hoseini@من یگانم دختر ته تغاری تابستون متولد83 کاربری شهریورجانان و راحیل31320 هسدم  بالاخره می‌رسیم به اونجایی که صائب میگه، آرامش است آخرِ اضطراب‌ها.. 🌱🧡️  اگر کار میکنی اگر مطالعه میکنی اگر ورزش میکنی اگر از خانوادت حمایت میکنی اگر تلاش میکنی به بهترین خودت تبدیل بشی اگر کاری ازت برمیاد و برای بقیه انجام میدی و اگر کسی تاحالا ازت تشکر نکرده! من ازت تشکر میکنم که دنیارو به جای بهتری تبدیل میکنی  
2738