2737
2739

شاید یکی واقعا دلش بشکنه

امروز یکی از کاربران  توی بحث غلط املایی یکی دیگه رو ب رخش کشید و کلی بهش گفت بی سواد و عقب مونده و پشت کوهی و تو هیچی خونه پدرت نداشتی و نخوردی اومدی تخلیه عقده کنی و...

همینجور رگباری توهین میکرد اون بنده خدا ام هیچی نگفت ولی ادمیزاد دلش از چیه مگه!؟ یک لحظه فکر کنیم طرف مقابل دلش بشکنه واقعا اعصابم خورد شد حیف که تاپیک ترکید وگرنه جوابشو میدادم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اتفاقا بیشتر شخصیت خودشونو نشون میدن با توهین و بی ادبی 

بذارن قشنگ هر چی دارن رو کنن 

همه بشناسنشون

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷

یکی از کاربرا هم به دلیل اختلاف نظر به من گفت حالا میفهمم چرا بعضیا مادر نمیشن منم گفتم به وقتش خدا لطف میکنه گفت به یکی مثل تو هیچوقت لطف نمیکنه🙂

به زود منم میام تو امضام میزنم بیبی چکم مثبت شد😍❤️میشه برام دعا کنی🙂این امضا در تاریخ ۶/۲/۱۴۰۳
حالا غلط املاییشو بهش میگفت این همه توهین دیگه چرا کرده بهش؟😐 مردم چشونه

نه وسط بحث بودن اونم چیزی گیر نیاورد گیر داد به غلط املایی این بنده خدا هرچی از دهنش دراومد گفت من والا بغضم گرفت چه برسه ب اون طفلی

2740
یکی از کاربرا هم به دلیل اختلاف نظر به من گفت حالا میفهمم چرا بعضیا مادر نمیشن منم گفتم به وقتش خدا ...

ای خدا بمیرم برات 

همیشه سر نماز همه مادرای چشم انتظار و دعا میکنم شماام از ته قلبم دعا میکنم خانومی 

2706