2737
2734
عنوان

قبلا ها که روتین موتین نبود

350 بازدید | 38 پست

صد قلم دور چشم و تونر و شوینده و ابرسان و مرطوب کننده و هزار تا چیز دیگه

پس مردم قیافشونم مشکل نداشت  ، پوستشونم خوب بود چی میشد ؟ الان اگه ادم نزنه نمی تونه بمونه

خدا می گوید نگو بدون آن نمی توانم زندگی کنم ، تو را بدون آن هم زنده نگه می دارم وفصل عوض می شود ، سایه درختانی که سایه می افکنند خشک می شود ، صبر لبریز می شود، یار را که جان و دلت بود غریبه می شود و ذهنت متعجب می شود ، دشمن برمی خیزد و تبدیل به بهترین دوستت می شود ، دنیای غریبی است هر چیزی را که می گویی نمی شود اتفاق می افتد ،می گویی نمی اُفتم ، می افتی ، سقوط می کنی ، عجیب ترینش هم این است می گویی مردم اما زنده می مانی...:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینا همش تجارت محصولات زیباییه.

من یه مدت روتین پوستی داشتم فکر میکردم خیلی خفن و باکلاسم، بعد پوست خراب شد الان دیگه هیچی نمیزنم تا به حالت قبل برگرده، فقط شوینده و ضدافتاب و بالم لب همین!

موهامم فقط ماسک مو 

والا من ندیدم کسی از قدیمیا پوست خوبی داشته باشه

۴۰ سالشون سن پوستیشون ۶۰ ساله بود بسکه تو آفتاب بودن لک و کک و مک و چروک گرفتن 

نه از لحاظ جسمی نه از لحاظ پوستی جوون نبودن 

تو سن ۳۰ سالگی دیسک کمر و فشار خون و هزار مشکل داشتن و..

در حالی که ۴۰ ساله های الان گاها خودم فکر میکنم ۳۲ سالشونه نهااایت

اینا همش تجارت محصولات زیباییه. من یه مدت روتین پوستی داشتم فکر میکردم خیلی خفن و باکلاسم، بعد پوست ...

شوینده چی می زنین؟

خدا می گوید نگو بدون آن نمی توانم زندگی کنم ، تو را بدون آن هم زنده نگه می دارم وفصل عوض می شود ، سایه درختانی که سایه می افکنند خشک می شود ، صبر لبریز می شود، یار را که جان و دلت بود غریبه می شود و ذهنت متعجب می شود ، دشمن برمی خیزد و تبدیل به بهترین دوستت می شود ، دنیای غریبی است هر چیزی را که می گویی نمی شود اتفاق می افتد ،می گویی نمی اُفتم ، می افتی ، سقوط می کنی ، عجیب ترینش هم این است می گویی مردم اما زنده می مانی...:)
2740

من هزار مدل روتین و مزوتراپی و مزونیدلینک برای صورتم رفتم الانم ۴۱ سالمه مامانم حتی ضدافتاب نداشته تو زندگیش دقیقا پوستمون مثل همه 

الان دیگه هیچ کاری نمیکنم چون بهم ثابت شد همه چیز دست ژنتیکه

والا من ندیدم کسی از قدیمیا پوست خوبی داشته  ۴۰ سالشون سن پوستیشون ۶۰ ساله بود بسکه تو آفتاب ب ...

دقیقا. مادر بزرگم هم میگه قدیما زن های ۳۰ ساله شبیه ۵۰ ساله ها بودن الان همه جوون تر میمونن و خوشگلتر. خودمم هرچی عکسارو میبینم پوستا داغون و پر از لک بوده

ویتلایر

فوم ؟  چه قیمت می خرین ؟

2706