2737
2739
عنوان

مگه این بیبی چک مثبت نیست؟پس چرا ازمایشم دوروز پیش منفی شد

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 53 پست
من دیدم هالرو قشنگ تیتر بتا چند بود

قشنگ دیده میشه من اوتقد بیبی چک زدم اگه خط خودش باشه میفهمم اینجوری صورتی نمیشه و فوری نمیوفته.۱و خورو

فندوق مامان اومدبغلم.الهی هرکی ارزوشو داره به زودی بغل بگیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم پس علت مثبت شدن بیبی چک چیه

ببین یک خط،دیده میشه اگه خودت دوتاخط،میبینی صبرکن بعد دوهفته برو من خودم موقع پسرم بعد دوهفته نشون داد دکترم گفت بعصیهادیرتوخونشون نشون میده

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
2728
مثبت هست ولی شاید بتات خیلی پایین هست... آز خون زیر بالای ۵ باشی تا ۲۵ مشکوک هست اگر تو این بازه ه ...

بتام ده ب پایین بود و منفی

ببین یک خط،دیده میشه اگه خودت دوتاخط،میبینی صبرکن بعد دوهفته برو من خودم موقع پسرم بعد دوهفته نشون د ...

دوخطه واضح هستش.ینی امکانش هستش بیبی نشون بده ولی ازمایش نه

خجالت نداشت؟🥲

فقط تو را خدا جای خوب برو من رفتم پیش یه دکتر دستیارش گرفت، داشتم می مردم از درد ، دستگاه را نگه داشته بود تو که دکتر بیاد دکتر هم داشت یکی دیگه را ویزیت می کرد ، بعدش هم افتادم به خونریزی، دیگه هر چی دکترم بعد بارداریم گفت بیا برو نرفتم

2740
هاله رو دیدی؟

گلم باید پررنگ تر باشه این مال خود بیبی چکه

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
هاله رو دیدی؟

این مال من بود

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
فقط تو را خدا جای خوب برو من رفتم پیش یه دکتر دستیارش گرفت، داشتم می مردم از درد ، دستگاه را نگه داش ...

ای وای ، بمیرم واست خیلی درد داشتی 

والاه اولش پیشش ی ویزیت میرم ک اخلاقشو ببینم خوب بود پیشش میرم🥲

این تست رو باید بدیم؟؟ ندیم نمیشه؟

خب این ممکنه زودترلقاح تشکیلشه و زیادازپریود بگذره

یکهفته گذشته بود

2706