2737
2734
عنوان

زندگیم داره نابود میشه بیاید

167 بازدید | 17 پست

شوهرم گوش راستشو سوراخ کرده من نمیدونستم الانم کیپ شده ..

وقتی اینجا گفتم همه گفتن نشونه همجنس گراییه ،تمام مغزم چند روزه داغونه ، شوهر من نسبت به من خیلی حس داره اگ همجنس گرا بود که حس نداشت ، دوستان خوبیم داره که هیچوقت اینکاره نیستن ...

چجور این فکرو از ذهنم بیرون بندازم واقعا داره زندگیمو از هم میپاشه همش ب فکر این موضوعم

بی خیال بابا خیلیا الکی انجام دادن

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

چند سالشه

من بجه بودم تو فامیا دیدم که نذر میکردن بچشون پسر بشه گوششو سوراخ کنن(خیلی خنده داره و غیر منطقی هست ) شاید شوهرت راست میگه

سبحان ربی و بحمده و استغفر ربی و اتوب الیه

چقدر کوته فکرانه صحبت می‌کنید.
کی گفته سوراخ کردنگوش نشونه هم جنسگرایی هست.
این کار کاملا طبیعی و به سلیقه طرف ربط داره
الن تو محل زندگی من خیلی از اقایون تک گوشواره های جذابی میندازن
تتو میزنن، به خودشون میرسن و خیلی هم جذابن اتفاقا
به نظرم دنبال یک سرگرمی برای خودتون باشید که از بی دغدغه بودن خلاص بشید
چون بی کاری باعث میشه فکر های پوچ بهتون دست بده
کاش هیچوقت همسرتون این ذهنیت شما را نفهمه  چون کسی که در جهان سومی که داره زندگی میکنه میتونه بره کاری که مورد علاقش هست رو انجام بده معلومه شخص روشنفکر و بی پروایی، و ذهنیت شما قطعا باعث میشه براتون متاسف و دلسرد بشه

2706