2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

‏یه بار رفتم یه ش ورت خریدم گفتم اینو نمی‌پوشم نگه می‌دارم شاید یه روزی بخوام با یکی بخوابم یه ش ورت نو داشته باشم، از اون روز تا الان دو تا رئیس‌جمهور عوض شده ولی اون ش ورت استفاده نشده😂

2740

با دوس. پس رم رفتیم بیرون اووولین بار بود همو میدیدیم  بعد یهو رو نیمکت بودیم برگست گف وااای بابام😂😂😂😂 منم تصور بدی از باباش داشنم انقد ک ازش این میترسید منم فک کردم راست میگه پاشدم فرار کزدم یکی داشت کباب میزد  کنارمون  پام رفت تو منقل اون مزده و با کله رفتم تو بغل مرده🤣🤣🤣🤣🤣🤣 هیچی دیگ دیدم رلم زر زر میخنده همه برگشته بودن نگا میکزدن ب رل من انقد بلند میخندید اشغاللل😂😂😂😂

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕

پیش پسرای خواهر شوهرم که از منم بزرگترن و شوهرم نشسته بودم داشتم تو تیک تاک می‌گشتم یهو همون کلیپه تام و جری اومد نوشته بود بالاخره تام جری و گرفت با صدای بلند گوش بدید لعنتی خیلییی صدااییی بدی داشت😅 نمی‌دونستم چطور کم کنم صدارو شوهرم وپسرا کلی خندیدن منم که آب شدم از خجالت🤦

تَمامِ دارایی اَم خُداییٰ عصت کِْه  دَغدَغِه عَزدَصت دادَنَش راع نَدارَم⚡️♡-

من شغلم یه جوریه که به همه زیاد میگم مبارکتون باشه ،،،

یه بار رفتم سبزی بخرم ،،،،

آقاهه سبزی رو داد دستم گفت قابل ندارع ؟؟؟گفتم خواهش میکنم مبارکتون باشه !!

یعنی یه لحظه پشمای خودمم ریخت  

آقاهه هم یه چند ثانیه هنگ کرد و نگاه کرد   

اصلا نفهمیدم چه جور کارتم رو گرفتم و رفتم 

الان پیش خودش گفته این اوسکول موسکولی چیزی بود 

2706