2733
2734

اگه جنایی معمایی میخوای

اینا خوبن: راهنمای کشف قتل از یک دختر خوب و سه تا جلد بعدش، دیزی دارکر و نجواگر و خدمتکار، جسدی در کتابخانه و بازی دروغ

کتابخانه نیمه شب و مغازه خودکشی هن خوندم و جالب بودن

عتشقانه فقط اینارو خوندم که واقعااا خیلییی عالی بودن. سه تا جلدش ترجمه شده اما بقیش زبان اصلیه

خردم کن، ویرانم کن، کشفم کن. 

خب اینا حالت تینیجری دارن

اینا دیگه بزرگسال میشن.: شب های روشن، انا کارنینا، 1984،کشتن مرغ مینا، خطای ستارگان بخت ما، گوژپشت نتردام،  مردی به نام اوه، دنیای سوفی،جین ایر،غرور و تعصب(اینا دیگه عاشقانه های کلاسیک میشن که حتما اسمشونو شنیدید) و خیلیای دیگه که یادم نمیاد😂

ی مجموعه ایرانی ه دارم میخونم به اسم هفت جن. خیییلی داستان جالبی داره و حالت فانتزیه. شیش جلده کتاباش و جلد اولش اسمش هفت جنه جلدای دیگش به ترتیب(لوسیا، صخور، هبذول، کاسیا، عالین) عه

متاسفانه حافظه ماهی دارم و اسم کتاب هیچوقت یادم نمیمونه اینا به زور یادمه

شماهم معرفی کنید ی هفتس کتاب نخوندم خمارم😐

نور باش!                                                          ماورای باور های ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما،آنجا دشتیست فراتر از همه تصورات راست و چپ و تورا آنجا خواهم دید!
جنایی بیمار خاموش خوندم خیلی خوب بود:) مغازه خودکشی هم عالی بود. عاشقانه هم إما رو خریدم هنوز نتون ...

خوندم همشونو

مغازه خودکشی رو دوست نداشتم خیلی. پایانش خیلی گنگ بود و همه حرفای نویسنده رو نقض میکرد

نور باش!                                                          ماورای باور های ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما،آنجا دشتیست فراتر از همه تصورات راست و چپ و تورا آنجا خواهم دید!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728