2737
2734

من قبل عید رفتم پیش دکتر گفتم میخوام اقدام کنم

بهم فولیک اسید داد برای دو ماه 

اونارو خوردم اقدامم کردیم ولی هنوز باردار نشدم 

فولیک اسید دو هفتس تموم شده دیگه نخریدم بخورم 

دیروز رفتم پیشش بهم گفت یه تقویتی می‌نویسم جای فولیک اسید اونو بگیر بخور 

فرتیل اید بود اسمش 

رفتم داروخونه گفت 1 میلیون و 200 قمیتشه 

برگشتم پیش دکتر گفتم میشه اینو عوض کنی همون فولیک اسیدو بخورم گفت این بهتره گفتم آخه گرونه 😩🤦‍♀️گفت باشه و یکمم غر زد و مسخره ام کرد بعد عوض کرد 

همسرم گفت یکم صبر کن همون فرتیل ایدو میخرم 

به نظرتون واجبه اونو بخورم؟ 

کسایی که این قرصو استفاده کردن میشه از تجربتون بگید 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بعضیا علمشون میره بالا شعور و شخصیتشون نه

دکتر بیشعوری بوده که مسخره کرده

خب بالاخره فرتیل تخمدان ها رو فعال تر میکنه کامل تره

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
2728

من با متفورمین باردار شدم بعد از یک ماه

دست از قضاوت همدیگه برداریم ! به قول مولانا :  نہ تو آنے ڪه همانے نہ من آنم ڪه تو دانے... ️                                                           صبورباش‌اتفاقات‌خوب‌نیازبه‌زمان‌دارن.!🗝 “️ 
2740
دکترتو عوض کن و همون اسیدفولیک بخور

آخه اینجا این دکترو خیلی تعریف میکنن میگن بهترینه تو این منطقه 

دکتر دیگه ای بخوام برم باید برم بالاشهر تهران که سختم میشه 

بعضیا علمشون میره بالا شعور و شخصیتشون نه دکتر بیشعوری بوده که مسخره کرده خب بالاخره فرتیل تخمد ...

آره واقعا تا دیروز حالم گرفته بود اونجوری باهام حرف زد 

نشد پیش یه دکتر برم یخورده شخصیت داشته باشه عین آدم جواب بده 

آخه اینجا این دکترو خیلی تعریف میکنن میگن بهترینه تو این منطقه  دکتر دیگه ای بخوام برم باید بر ...

خب از الان میخواد فازه منفی بده تو بارداری میخوای چیکار کنی

هر چه از دوست رسد نیکوست...
تجویز پزشک؟

چون کیست ریز زیاد داشتم با تنبلی تخمدان بهم متفورمین داد دوباره بعد از چند ماه که خواستم اقدام کنم خودم متفورمین گرفتم خوردم بعد تز یک ماه باردار شدم

دست از قضاوت همدیگه برداریم ! به قول مولانا :  نہ تو آنے ڪه همانے نہ من آنم ڪه تو دانے... ️                                                           صبورباش‌اتفاقات‌خوب‌نیازبه‌زمان‌دارن.!🗝 “️ 
آره واقعا تا دیروز حالم گرفته بود اونجوری باهام حرف زد  نشد پیش یه دکتر برم یخورده شخصیت داشته ...

ماما ها خیلی گوگولین

من سه دوره پیش سه تا ماما در طول ازدواجم رفتم

انقدر ارامش داشتن و باشخصیتن که نگو

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.