2733
2734

بلافاصله بعد عضو شدن ی تاپیک جنجالی زدم همه داشتن ب مسخره میگفتن عضویتت مبارک منم خوشحال انقد کیف میکردم و تشکر میکردم ازشون😂. بعدش رفتم گوگل اولین عکس دختری که سرچ کردم  شات گرفتم گفتم میرم با این گولشون میزنم 😂 چه بسا نمیدانستم بچه های نی نی سایت  زرنگ تر از این حرفان. اون کاربریم ترکید خوشبختانه 😁

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مردا نیاید تو تاپیکم. ریپلای نکنید. لایک نکنید    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من اولین باری که تاپیک زدم بعد تا چن روز هیی تو تاپیک میگفتم بچه ها نیسین؟😂 بار اول فکر میکردم اونایی که اومدن تو تاپیکم دیگه هرچی پست بذارم تو اون تاپیکه اونا میبینن😑 خدا رو شکر دادم نینی یار ترکوندنش حیثیت برا آدم نمیمونه😂

و گاه تمامِ عشق به دور ایستادن است... شاید یه روز ببوسمش اون موقع جونم به لبم میرسه
2740

اعتراف# وارد شد

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               
من تابحال تاپیک نزدم چه حس و حالی داره؟

بزن ی باز خیلی کیف میده. تعداد تاپیک های منو نگاه کن😂

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مردا نیاید تو تاپیکم. ریپلای نکنید. لایک نکنید    

من اون اول نمیدونستم اسی کیه ب کی میگن اسی خخخخ....همه هم میشناسنش فقط من نمیدونم کیه رومم نمیشد از کسی بپرسم .....خیلی تلاش کردم تا فهمیدم ،😝🤣

هر کی درخواست بده خره ،😝😝😝 دیگه خود دانید،🤣🤣🤣

من فکر میکردم اسی مخفف اسرا یا اسمائیلی چیزی باشه

خلاصه که  مدت ها میگفتم چرا همه اس داره اول اسمشون

بعد میگفتم اینا از کجا فهمیدن اسم طرفو😂😂تباه بودم😂

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2706