2737
2734
عنوان

هیچی ندارم هیچی..و اونم منو نخواست

177 بازدید | 16 پست

واقعا نا امیدم و جدی افسرده شدم اولا که به هیچی حسی ندارم دیگه و بیشتر وقتا ناراحتم

عاشق یه پسر شدم و از وقتی اونم منو نخواست بد تر شدم

به شدت نا امیدم چون شخصا هیچی ندارم قیافه که هیچ هیکل که اصلا ژنتیکی سینه هام کوچیک و شل و اویزونه پاهای کفشیم درازه و فوق العاده بد شکل صورتم مستطیل و بد شکل و کشیدست یه بیماری پوستی دارم که حتی نمیتونم لیزر کنم پشم نداشته باشم واقعا از نظر ظاهری خوب نیستم چون فردی که عاشقش بودم ظاهر براش به شدت مهم بود و خب وقتی رد شدم مشخصا فهمیدم ازون نظر اوکی نیستم

اخلاقی ساکت و کسل کننده و حوصله سر برم اصلا واقعا حسرت میخورم بقیه دخترارو که میبینم

دخترونه ،لوند،پر حرف،شاد و سرزنده ،اخلاق عالی

من بی حال ساکت همش در حال سوتی دادنم واقعا عین عقب مونده هام لوندی و اینا که اصلا هییییچی

اصلا در حسرت اینم که مثل یه دختر کاملا معمولی باشم واقعا چرا اینشکلیم

توروخدا حرفای انگیزشی و این چیزا نزنید بخدا صد دفعه شنیدمشون لطفا منطقی حرف بزنید یا حداقل همدردی کنین):

عزیزم یه فکری به حال اعتماد به نفست بکن اینجوری ذره ذره آب میشی 

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم یه فکری به حال اعتماد به نفست بکن اینجوری ذره ذره آب میشی 

واقعا دارم داغون میشم اگر خانوادم نبودن خودمو جدی میکشتم ولی خب نمیتونم و در قبال اونا مسئولیت دارم

مثلا چی بگیم بدتر نمک بریزیم رو زخمت؟؟ بعضی از مشکلاتت قابل درست شدنن  با روحیه ای که شما داری ...

اخه با این حالی که من دارم حتی نمیتونم درستشون کنم انقدر خسته و داغونم که نمیتونم 

و میاله اینه که قبلا ام تلاشمو کردم و نشده اخه مثلا قیافه و هیکلو چکار کنم

سلام عزیزم 

من الکی حرف انگیزشی نمیگم و واقعیت رو بهت میگم 

شکل ظاهری دست خود انسان نیس 

ولی باطن خوب و خوش قلب بودن خیلی مهمه 

تو اعتماد بنفس پایینی داری 

من خیلی از مردا رو میبینم که زنشون واقعا در حدشون نیس اما دوسش دارن 

همه چیز که ظاهر نیس 

اونیم که ردت کرده بزار بره چه بهتر 

کسی که واقعا تورو بخواد باهاش باش

خب عزیزم تا تو به خودت کمک نکنی بقیه هیچ کاری برات نمیکنن که

یکم سعی کن اعتماد به نفس داشته باشی .به خودت برس .

آرایش کن .برو باشگاه هیکلت رو بساز .میتونی بری سر کار برو اعتماد به نفست بیشتر میشه .یا یه کلاس ثبت نام کن .

2738
خو به خودت برس خودتو خوشگل کن آرایش کن لباس شیک بپوش اعتماد به نفستو ببر بالا به کتفتم نباشه که ...

اخه لباس شیک ارایش و همه اینا پول میخواد): واینکه چقدر ارایش کنم اخه یه سری چیزا تغییر نمیکنن

روتین پوستی داشته باش

ورزش کن 

کتاب بخون 

شبا زود بخواب 

غذاهای سالم بخور 

پیادروی کن 

برقص 

تو جمع ساکت نباش 

تو خونه شلوغ کن بپر هیجانی باش

من مثلن موقعه فوتبال جیغ و داد میکنم مثل پسرا 😂😂

گل میزنن میپرممم هوا تو خونه دور میزنم شادی میکنم مامانم و داداشم یه روز منو ساکت میکننن😂

اخه لباس شیک ارایش و همه اینا پول میخواد): واینکه چقدر ارایش کنم اخه یه سری چیزا تغییر نمیکنن

آرایش مگه چقد پول میخواد 😐

حداقل یه خط چشم بخر یه ریمل و رژ 

لباس هم خودت کار کن یا پول جم کن بخر 

چرا همه چیو سخت میگیری

بعدشم تو اعتماد بنفس نداری اعتماد بنفستو ببر بالا 

خدا تورو واسه قلبم نگه دارد. 💕❣♡

مولتی ویتامین بخر بخور 

برو دکتر بگو که خسته و بی حالی اون برات می‌نویسه

من از وقتی دارم مولتی ویتامین میخورم موهام رشدشون زیاد شدعه دیگه زیاد خسته نمیشم صورتم جوش نمیزنه کلن خیلی خوبه 

2706