2733
2739
عنوان

ماهی جقدر نت میریزین؟

87 بازدید | 12 پست

ن ایستا دارم ن تلگرام ن توئیتر ن هیچییی

ی ایتا دارم ی نی نی سایته با شاد 

تو ایتا فق چت میکنم با گاهی ی کلیپ چندثانیه و ای عکس

تو نی نی سایت میخونم

تو شاد هم گاهی سر میزنم 

دیروز ۸گیگ نتم تو ۲ ثانیه پر شد

امروز دوباره ۴گیگم خود ب خود رفته چیکار کنم همینطور داره ازم کم میشه..اب پر کردن تو نتا؟

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
۲ تا ۷ گیگ در طول یک ماه میگیرم  یوتیوب و اینستا دارم اما بیشتر یوتیوب وقت میگذرونم

بس چرا انقدرر از من کم میشه.‌...جاییو سراغ دارید زنگ بزنم پیگیری کنم؟

مودم خونه ۱۸۰ گیگ اون یکی ۴۰ گیگ گوشی هم هفته ای هشت گیگ میزنم برای وقتایی ک بیرونم همیشه هم تو اینس ...

میگم زنگ بزنم کجا پیگیری کنم؟

2738
بس چرا انقدرر از من کم میشه.‌...جاییو سراغ دارید زنگ بزنم پیگیری کنم؟

اینترنتت اگه همراه یا ایرانسله احتمالا رو حالت رومینگ قرار گرفته 

یه سرچ بکن گوگل کدش میاد اون حالتو غیرفعال کن 

من قبل اون یسره هیچ کاریم نمی‌کردم نام می‌رفت بعداً متوجه شدم بعد گرونی نت اینترنت همه رو گذاشتن رو حالت رومینگ 

اینترنتت اگه همراه یا ایرانسله احتمالا رو حالت رومینگ قرار گرفته  یه سرچ بکن گوگل کدش میاد اون ...

غیرقعال کردم