2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

ما با موشک رفتیم هفته ی قبل ،مشهد با موشک اومدیم.

موشک زدن همه ترسیدن فرودگاه خلوت شد بلیطای فرودگاه شد ۵۰۰ رفتیم تازه کنار دستمون هم خالی بود

اونجا بودیم گفتیم برگشت هم می ترسن مردم نمی رن.بعد دو روز بلیطا رفت تزدیک دو تومن.گفتیم پس بیشتر بمونیم تقی به توقی بخوره ارزون بشه.فرداش اسراییل ریزگرد اصفهانو زد شد ۱تومن برگشتیم.

چون واقعآ درسته ما رو دولت خیر سرش کرده دهک ده بخاطر شغل شرکتی و تراکنش که ۴۰ نفر حقوق می خورن از اون تراکنشا،بعد هر چیم داریم مالیات می دیم و اعتراضم زدیم هیچ به هیچ که خدا ازشون نگذره ان شاءالله بحق صاحب الزمان و درد مردمو نمیفهمن و از همه چی محروممون کرده یارانه و .. و در خرج روزانه مون هم موندیم.کاری کردن که مگه موشک بزنن ما بتونیم بریم زیارت.فقط امیدمون به ظهوره منجی عالمیان هست دیگه

خلاصه ما موشکی رفتیم موشکی اومدیم توی ۳روز.قربونش برم امام هشتم.دلم همیشه برات تنگه🥺😥

یکی تاپیک زده بود بیاید ب حسابتون پول بزنم.هنهشماره کارت دادیم🤣

و خیلی راحت هک میشید

ذوق کن حالا

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
زیارت قبول.عجب ماجرایی شد

فدای حسناتت.عجبا عجبا.

الهم عجل لولیک الفرج نه از دست بلاد کفر و اسرائیل از دست خودی های خدانشناس.

به دشمن می گریزم از نفاق دوستان

بخدا خدا ببخشه اعمال مون رو ولی کاری کردن حاضریم موشک بارون بشیم از دست شون راحت بشیم.ان شاءالله ظهور الساعه منجی مان و احیاگر دین الهی و عقوبت گر تمامی خائنان به دین الهی و نامسئولان و حرام لقمه ها

2706